Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.
Terracotta 19e eeuwse taartvorm met bruine glazuur en kerkelijk teken op de bodem. In goede staat. 8x28x27cm.
Vijf delen oud Chinees porselein 20e eeuw; 1x Japans gesigneerd schaaltje ca. 1930, 1x rechthoekig bakje met landschap ca. 1930, 1x chicken cup 20e eeuw en 2x keramieken kommetjes voor rijstwijn ca. 1...