Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.
Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...
Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G
Collier, GG 585/000 met oog met bedels. De lang jasseroncollier waaraan een groot bewerkt oog zit met 5 bedels, Lengte 165 mm. ca 53,8 gr
Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G
Oude Engelse kogelklok 20e eeuw, gemerkt Fema Sinclair Harding en Co Engeland van messing met hout in goede staat 36x21x21cm.
Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...
Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Brede Armband GG 585/000, met bewerking. Brede Frans Gourmet armband, 15 mm, met bewerking op de schakels. De armband heeft een bakslot en veiligheid. lengte 19.5 cm ca 35.6 gr
Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R
Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.
Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G
Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.
Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...