G. de Leeuw 20e eeuw, olieverf op paneel, 19e eeuwse voorstelling Hollands stadsgezicht (gedetailleerd) 40x50cm. Cond.: G
Oude Japanse paraplubak, 1e helft 20e eeuw, met losse binnenbak. 62x33cm.
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesische visser bij avond 25x24cm. Cond.: G
Ring, GG/WG 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel WG en een deel GG, met een slag in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Indonesische School ca. 1950 (Sawarti), aquarel op papier, Indonesisch landschap met vuurboom 36x25cm. Cond.: G
Fijn handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met floraal decor in zeer goede staat 62x43cm.