This website uses cookies

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Gouden vingerhoed
Result: 55 EUR

Antieke gouden vingerhoed, 585/000, ca. 4gr., Cond.:U

Stadsgezicht, de Leeuw
Result: 85 EUR

G. de Leeuw 20e eeuw, olieverf op paneel, 19e eeuwse voorstelling Hollands stadsgezicht (gedetailleerd) 40x50cm. Cond.: G

Gouden ring, granaten
Result: 220 EUR

Art Deco beeld, vrouw
Starting price 90 EUR

Diverse pijpen
Result: 60 EUR

2 Zilv. flessenhouders
Result: 150 EUR

Bronsje
Result: 40 EUR

Paraplubak, beschilderd
Starting price 60 EUR

Oude Japanse paraplubak, 1e helft 20e eeuw, met losse binnenbak. 62x33cm.

Zilveren hemelbed
Starting price 80 EUR

Koffieset 6-delig
Result: 30 EUR

Bronzen beeld, Philipp
Result: 725 EUR

2 Delen oud tin
Result: 10 EUR

Slavenband briljant GG
Starting price 2.100 EUR

Paneel, interieur
Starting price 250 EUR

Zilveren pillendoosje
Starting price 70 EUR

Aquarel, Indonesië
Starting price 35 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesische visser bij avond 25x24cm. Cond.: G

Ring GG/WG
Starting price 210 EUR

Ring, GG/WG 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel WG en een deel GG, met een slag in de band. ø 54, ca 10,6 gr.

Aquarel, Indonesië
Starting price 35 EUR

2 Bronzen beelden
Result: 1.200 EUR

Fijn geknoopt kleedje
Starting price 210 EUR

Fijn handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met floraal decor in zeer goede staat 62x43cm.

5-Rij bloedk. halssnoer
Starting price 1.250 EUR

Zilveren sigarenbeker
Result: 1.300 EUR

Tinnen kraankan, 18e eeuw
Result: 30 EUR

Onduidelijk gesign., paardespan
Result: 40 EUR