This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Koperen plaquette, jacht
Starting price 120 EUR

Roodkoperen gegraveerd tablet ca. 1900 met voorstelling van wild-zwijun en diverse putti op jacht. In goede originele staat 86x33x3cm.

Fayence klokje
Result: 25 EUR

Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.

2 Snijwerken in vitrine
Starting price 30 EUR

Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.

3 Hummel vogels
Result: 50 EUR

Drie oude Duitse Hummel figuren; 1x mees op dennentak 1973 (nr. 3300615, snavel beschadigd), 1x uil op stam ca. 1950 (goed) en 1x mus (v.73) ca. 1950 (chip van staart af) 8-15cm. Cond.: R

Vergulde pendule, strijdwagen
Starting price 300 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

3 Kop & Schotels
Result: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G

Houten kandelaar, goudkleur
Starting price 200 EUR

Grote houten barok kaarskandelaar met cherubijnkoppen, ca. 1900, met stuckwerk (licht beschadigd) Goudkleur. H. 149cm., Cond.:R/G

Iepenhouten hoekkast
Result: 330 EUR

Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....

2 Apparaten
Starting price 50 EUR

Twee oude microscopen; 1x elektronisch (draad afgeknipt) in originele kisten 2e helft 20e eeuw (niet getest) 42x24x27cm. en 36x10x28cm. Cond.: G

Imari bord
Result: 30 EUR

Imari porseleinen sierbord met geschulpte rand en floraal decor in goede staat ø28,5cm.

Oscar Larsen
Result: 180 EUR

Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G

Russisch beeldje, aardewerk
Starting price 20 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.

Doos boeken
Result: 15 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G

Onduidelijk gesig., kermis
Starting price 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis 30x40cm.

Chinese vaas
Result: 25 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.

Vertico
Result: 125 EUR

Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G

Ongesigneerd, interieur 19e eeuw
Starting price 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op papier, twee figuren met hond in een kerk 16x27cm. Cond.: G

Barokkast Duits
Starting price 1.000 EUR

Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.

2 Chinese schotels
Result: 25 EUR

Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G

Stick barometer
Starting price 90 EUR

Oude Hollandse stick-barometer 20e eeuw in goede staat van mahoniehout 96cm.

Duitse keramieken vaas
Starting price 130 EUR

Grote Duitse keramieken vaas ca. 1970, Scheurich "Ribbed bulb" vloervaas, model 269-53 West Germany H.: 53cm. Cond.: U

3 Dieren uit hout
Starting price 75 EUR

Drie Chinese houtgesneden figuren; 1x hond, 1x uil en 1x ram 4-5cm. Cond.: G

Mahonie tafel
Result: 80 EUR

Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.

Kavel Engelse bordjes
Result: 15 EUR

Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.