Roodkoperen gegraveerd tablet ca. 1900 met voorstelling van wild-zwijun en diverse putti op jacht. In goede originele staat 86x33x3cm.
Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Drie oude Duitse Hummel figuren; 1x mees op dennentak 1973 (nr. 3300615, snavel beschadigd), 1x uil op stam ca. 1950 (goed) en 1x mus (v.73) ca. 1950 (chip van staart af) 8-15cm. Cond.: R
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G
Grote houten barok kaarskandelaar met cherubijnkoppen, ca. 1900, met stuckwerk (licht beschadigd) Goudkleur. H. 149cm., Cond.:R/G
Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....
Twee oude microscopen; 1x elektronisch (draad afgeknipt) in originele kisten 2e helft 20e eeuw (niet getest) 42x24x27cm. en 36x10x28cm. Cond.: G
Imari porseleinen sierbord met geschulpte rand en floraal decor in goede staat ø28,5cm.
Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis 30x40cm.
Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op papier, twee figuren met hond in een kerk 16x27cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.
Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse stick-barometer 20e eeuw in goede staat van mahoniehout 96cm.
Grote Duitse keramieken vaas ca. 1970, Scheurich "Ribbed bulb" vloervaas, model 269-53 West Germany H.: 53cm. Cond.: U
Drie Chinese houtgesneden figuren; 1x hond, 1x uil en 1x ram 4-5cm. Cond.: G
Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.
Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.