Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden...
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Kavel van veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop&schotels met floraal decor (8-kantig), 5x minimale chip en 2x haarscheuren 6,7-10,9cm. Cond.:
Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.
Oude Chinesese terracotta Yixing theepot met opgewerkt decor, gemerkt, 20e eeuw. In goede staat. 10x20x13.5cm.
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x15x8,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x14,5x8,7cm. Cond.: G
Chinese terracotta trekpot Yixing ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze presenteerschaaltjes met geschulpte rand, 1 minimale chip aan rand 12,5-14cm. Cond.: G
Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.
Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.
Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G
Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 20e eeuw, in goede staat. 29x18cm.
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G
19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G
Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1900 met rondom Chinees decor in zeer goede staat 10,5x14,7xø10cm.
Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.
Grote Chinees porseleinen dekselpot Kang Xi gemerkt 19e eeuw (bodem). Decor van bloemen. Bij vaasrand zijn 2 stukken ingelijmd, verder in goede staat 48xø26cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G
Vier antieke Chinese amuletten; 3x natuursteen en 1x boedha jade 4,5-5cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig melkkannetje met floraal- en gouddecor. Randschade bovenrand en chipje deksel 11x8x6cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen vaas, bewerkt met groen glazuur. Gemerkt 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø10cm.
Negen oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw (gesigneerd) met polychroom decor in goede staat 7xø14,5cm.
Oude Chinese keramieken Quang Yin met geel-blauw- en bruine glazuur, 20e eeuw. In goede staat. 33cm.
Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met floraal decor, chip rand van potje 10x15,5xø9cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met floraal- en vogeldecor (oude haarlijn) 6xø35cm. Cond.: R-G
Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Twee grote oude jade amuletten uit China, 1e helft 20e eeuw. 8-8.5cm., Cond.:G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G
Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met floraal decor, 3 schotels gaaf en 1 schotel met chip ø23cm. Cond.: R-G
Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R
Vijf Chinees porseleinen borden uit de 18e eeuw met decor van familie in tuin ø23cm. (beschadigd) Cond.: M-R
Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G
Zeldzame Chinees porseleinen chocolade schenkkan met zijwaartse handgrip en decor van tuin en goud, 18e eeuw 18x12x12,5cm. Cond.: R
Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.
Chinees terracotta trekpot Yixing ca. 1900 (gemerkt) met opgewerkt floraal decor in zeer goede staat 10x18xø11cm.
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen theebus Familie Roze met rondom figuren-voorstelling (bodem gesigneerd). In zeer goede originele staat 17xø11,5cm.
Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G