Grote antieke lindenhouten 3-delige handgestoken schouw met twee grote Atlas-figuren (135cm.). Prachtig fijn gestoken schouw-koplijst met ranken, vogels en vrouwenhoofd. Zijkanten ook bewerkt. Histori...
Zeer zeldzame Hollandse mahoniehout fineer (op eiken) bonheur ca. 1870. Grote uitvoering met gebogen front en zijkanten, prachtige grote tollen en handgestoken knieën. Grote kroon met rocailles en blo...
Zeldzaam 17e eeuwse Italiaanse Renaissance kabinet met prachtige handgestoken renaissance figuren. Notenhout met notenhout fineer, gesigneerd Bosolacoi of Rosolaccio. Origineel slotenwerk achter midde...
Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...
Prachtige 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet staande op klauwpoten met snijwerk op de deuren en koplijst, origineel beslag etc.. Alles in zeer goede originele staat 263x199x60cm.
Originele Duitse uitneembare Biedermeier kast van essenhout met toogpanelen en met ander houtsoort ingelegd, platte zuilen en lades ca. 1830. In zeer goede originele staat 168x66x213cm.
Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.
Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G
Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...
Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...
Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G
Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.
Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...
Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.
Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.
Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.
Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.
Groot oud Louis Seize stijl schrijfbureau ca. 1960 met bruin schrijfleer an mahoniehout fineer (bandintarsia). Bevat 2 deurtjes, 1 lade en 2 uittrekbladen 75x79x100cm. Cond.: R-G
Hollandse 18e eeuws kabinet (onderstuk mist) van notenhout-fineer op eiken (oudere restauratie) 178x112x59cm. Cond.: R
Mooi klein 19e eeuws Engels mahoniehout-fineer tweedeurs kabinet met schuiflades en onderstuk met 4 lades. In goede originele staat met bewerkte halve zuilen, originele knoppen en sloten met sleutel 2...
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....
Frans damesbureau ca. 1880 van palissander fineer en mahonie. met origineel bronzen beslag en spiegelopstand. Front en zijkant gebogen. Bandintarsia en bloemenintarsia. Lichte oude wormbeval en lichte...
Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.
Prachtige lederen bank (mahoniehout), stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. Deukje in rugleuning in het hout, verder in goede staat 186x61x64cm.
Zes oude Louis Philippe stijlmeubel stoelen met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 102x52x50cm.
Zes Louis Seize stijl stoelen ca. 1900 met originele oude beschildering, velours stoffering in redelijke staat 93x51x51cm.
Vroege Engelse mahoniehout fineer commode met gebogen lades (bowfront) ca. 1840 en bandintarsia (lichte fineerschade) 84x103x52cm. Cond.: R-G
Antieke Franse notenhouten was gelegenheid met koperen wasbak en koperen reservoir met 2 kranen,onderin deurtje ca. 1800. In goede staat. 195x39x56cm.
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit damesbureau ca. 1880 met 3 lades en uitschuifbaar blad. In goede originele staat 132x59x93cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.
Hollandse mahoniehout-fineer spinnekop tafel ca. 1850 met geschulpt uittrekblad (1 keer te verlengen) en prachtige 4-spantpoot met fruitranken. Lichte fineerschade op blad 70x110x185cm. Cond.: R-G
Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.
Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.
Zuid Duitse grenenhouten barok-commode ca. 1800 met 3 lades en antiek beslag. Oudere restauratie, oude wormbeval, in redelijke staat 83x115x63cm.
Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...
Oude Hollandse eikenhouten uitneembare kussenkast met ranken en notenhouten kussens ca. 1980. in zeer goede staat (geen beschadigingen) met lades 187x170x60cm.
Engelse toilettafel ca. 1900, mahonie deels gefineerd, met bandintarsia, staand op vier taps toelopende poten met bronzen wielen,bovendeel voorzien van twee lades en een ovale kantelbare spiegel. 46x1...
Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.
Veir 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Bijzettafel 19e eeuw met intarsia en floraal decor in het blad. taps toelopende poten en geschulpt blad. Geheel van palissander en notenhout, in goede originele staat 62x94x65cm.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.
Drie mooie stijlvolle armleunstoelen in klassieke stijl met mooie stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 99x47x65cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 63x51cm.
Wortelnoten -fineer bijzettafel ca. 1860 in uitstekende gerestaureerde staat 66xø50cm.
Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat
Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G
Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehout-fineer vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x102x35cm.
Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.
Duitse eikenhouten vroeg Biedermeier tafel ca. 1820 met lade en sterintarsia in het blad in goede originele staat 73x118x82cm. Cond.: G
Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.
Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.
Twee notenhouten armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering. In goede originele staat 100x66x75cm.
Grenenhouten 19e eeuwse Staphorster hoekkast. Bovenspits stukjes weg, verder in goede originele staat 121x48x30cm.
Grote zware massief eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede originele staat 78x71x170cm.
Mahoniehouten breistoel ca. 1860 met goede velours stoffering in goede originele staat 96x56x57cm.
Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.
Twee antieke stoelen met vergulding (beschadigd); 1x met gedraaide poten en stijlen in de leuning ca. 1880, Petit Point stoffering in redelijke staat 83x40x46cm. en 1x houtgepinde Louis Quinze stoel c...
Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G
Mahoniehout fineer naaitafel ca. 1850 met ingelegd binnenwerk en vakverdeling. Compleet met sleutel, lichte fineerschade 77x49x40cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten fineer uittrektafel ca. 1900 met 2 tussenbladen, bewerkt blad en bewerkte taps toelopende poten in redelijk tot goede staat 79x108x140cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met biedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Mooie 19e eeuwse ovale mahoniehouten eettafel met 4-spant poot. In goede originele staat met tiltop suysteem 74x104x134cm.
Louis Philippe 19e eeuwse uitschuifbare speeltafel van notenhout en wortelnoten. Blad bekleed met vilt en met floraal snijwerk 70x87x88cm. Cond.: R-G
Eikenhouten theekastje ca. 1910 met geslepen glas, staand op Queen Anne poten ca. 1910. In goede originele staat 99x44x75cm.
Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten Art Deco buffetkast ca. 1920 met facetgeslepen glazen decor in zeer goede originele staat met origineel beslag etc. 200x130x52cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R
Grote Italiaanse barok fauteuil met snijwerk op de rugleuning en poten. Goede creme-kleurige velours stoffering 2e helft 20e eeuw 106x97x83cm. Cond.: G
Mahoniehouten theetafel met rondom glas, lijsten en parelrand. gebogen onderling verbonden poten en koperen wieltjes. In goede originele staat 80x63x46cm.
Oude mahoniehouten eethoek (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw, tafel met messing klauwpoten en stoelen met velours stoffering 77xø111cm. en 99x45x40cm.
Duitse speeltafel ca. 1820 met dik fineer (waarschijnlijk iepenhout). Oude wormbeval 81x80x80cm. Cond.: R
Twee Louis Quinze stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met velours stoffering (creme-kleurig) In goede staat 82x57x59cm.
Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, parelrand en gebogen poten ca. 1900 in zeer goede staat 76x71x50cm.
Antiek Hollands Willem III voetenbankje met pallisander fineer en rondom intarsia (lichte fineerschade) 36x35x35cm. Cond.: R-G
Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G
Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.
Hollands eikenhouten modelkastje, 19e eeuw, met achter de deuren 2 lades. In goede originele staat. 43x37x15cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten gestoken armleunstoel (dik fineer) ca. 1840 (of ouder). Lichte fineerschade 102x67x62cm. Cond.: R-G
Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.
Antiek Frans metalen spijlenbed met koperen bollen in goede originele staat 128x140x185cm.
Oude lederen salonstoel-stijlmeubel met armleuningen in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 102x68x80cm. Cond.: G