Vier antieke opalineglazen vazen ca. 1900, handbeschilderd en gelithografeerd in goede staat 23-33cm.
Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.
Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G
Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G
Zes kristallen karaffen, amandel- en facetgeslepen, 1x karaf met chip van voet en bovenrand en 1x karaf mist stolp 14-27cm. Cond.: R-G
Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R
Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat
Diverse kristallen figuren o.a Swarovski (telefoon, grammofoon, viool, schommelpaard, bever, poes) en overig kristal (egel, beertje, en vogel) 2-7cm. Cond.: G
Glas-in-lood venster 18e-19e eeuw met afgebeeld een gebrandschilderde driemaster. In goede originele staat 24x18,5cm.
Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R
Twee oude Franse Sevres glazen vazen tweekleurig witglas en rookglas 20e eeuw in goede staat 19-25cm.
Historisme schenkkan ca. 1880 met compositie metalen ornamentuur en stop. In goede originele staat 20x12xø8cm.
Prachtige glazen pijpvaas 3-kleurig. Binnen melkkleur neutraal en opgelegd honingkleur 20e eeuw in goede staat 35cm.
Zeven delen antiek Boheems kristal; robijnrood, gegraveerd; 2x vazen, 1x karaf, 1x schaal, 1x bokaal en 2x likeurglazen 6-21cm. Cond.: G
Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G
Twee oude Lalique kristallen glazen. Transparant met groenglazen knoppen 20e eeuw. In goede staat 11xø10cm. en 8xø9,5cm.
Prachtige antieke robijnrode Boheems kristallen 7-delige set. Bevat gegraveerde glazen en facetgeslepen karaf ca. 1900 in goede staat 45xø13cm. en 3,5xø6cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse glazen kan anno 1775 met wapen van Zeeland. In zeer goede originele staat 26xø14cm.
Groot 19e eeuws gebrandschilderd venster met voorstelling van Jeanne D'Arc te paard met ridders. Gesigneerd "Pitt van Treeck Hüls/Krefeld" 1 Klein venster gescheurd 123x80cm. Cond.: G
Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G