Johannes Bosboom (1825 - 1891 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht met kerk, Hollandse vlag en vele figuren. Bijzonder werk van deze museale schilder 59x38cm. Cond.: G
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, bloemstilleven met porseleinen figuur 35x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...
J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G
Samuel Mendes da Costa (1845 - 1923), olieverf op paneel, burcht in de bergen met twee figuren 50x33cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Wim van Norden (Bussum 1883 -1978), olieverf op linnen, landschap met sneeuw 45x37cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Onduidelijke restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, burcht met figuren aan het water (naad in het paneel) 31x39cm. Cond.: R
F. v.d. Bijl 1894, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 38x30,5cm. Cond.: G
Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G
Feestdagenikoon met centraal de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten, Russisch ca. 1900 38x44cm.
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op paneel, Rotterdamse kade met figuren en paardewagen in de sneeuw 31x19cm. Cond.: G
Sophus Jacobsen ( Halden 1833-1912 Düsseldorf) olieverf op linnen, riviergezicht bij maanlicht en schepen met figuren. 120x200cm., Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R
Anton Pieck eigendruk ( Den Helder 1895 - ), ets op papier "voor de heer en mevrouw Bouwer - Crop", paraplu verkoper 8x4,8cm.
Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), aquarel op papier, Jugendstil stilleven 27x33cm. Cond.: G
Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), olieverf op linnen, winters landschap bij avond 33x26cm. Cond.: G
Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem - 1901 Loosduinen), aquarel op papier, winters riviergezicht met roeiers tussen het ijs 47x58cm. Cond.: G
Wijnand Bastiaan v. Horssen (Rijswijk 1863 - 1931), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met huizen en zeilboot 55x37cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen (2 kleine gaatjes van 2mm.), 40x60cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.
Simon Maris (Den Haag 1873 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, twee meisjes in de Hollandse duinen 60x45cm. Cond.: G
Jan Knikker sr. ( 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, plaggenhut met boer en korenschoven 41x30cm. Cond.: G
Groot decoratief Grieks icoon, plated en met bladgoud 2e helft 20e eeuw. Gestoken houten omlijsting. Voorstelling van Maria met kind (certificaat verso) 93x69cm. Cond.: G
Jan Knikker junior (Leiden 1911 - Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molens en visser 60x40cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Jan van Rhynnen, olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x21cm. Cond.: G
Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
Jan Hovener ( 1936 - ), olieverf op paneel, stilleven met poezen 57x42cm. Cond.: G
J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G
Gerard Westermann (Leeuwarden 1880 - ), olieverf op paneel, Bevrijdingsdag, juichende mensen zwaaiend naar Amerikaanse vliegtuigen 33x22cm. Cond.: G
B. Koman ca. 1930, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuur en rijstvelden 48x70cm. Cond.: G
Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G
P. van Delft, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Sint Michaél in wapenuitrusting (of Jeanne D'arc?) met prachtige lijst in originele staat 118x77cm. Cond.: R-G
Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G
Bac Ferdinand ( 1859 - 1952 Frankrijk), tekening op poapier, figuren op een balkon 29x45cm. Cond.: R-G
Irmi '82, litho op zijde? (druk op zijde?), toekan 97x97cm. Cond.: G
Selhorst, olieverf op linnen, pad met berkebomen 30x40cm. Cond.: G
Anton Karssen, olieverf op paneel, gezicht op het IJ in Amsterdam 18x33cm. Cond.: G
Louis Bron (Den Haag 1884 -1959), olieverf op linnen, twee Spaanse meisjes 97x57cm. Cond.: G
Louis Bron (Den Haag 1884 - 1959 Leiden), olieverf op paneel, zeilboot bij avondlucht 41x34cm. Cond.: G
C. Klijn, olieverf op paneel, Romantisch stadgezicht met vele figuren (zeer gedetailleerd geschilderd) 30x40cm.
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis 30x40cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, zeilboot op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
Istvan Novacs ca. 1960 (Hongaarse School), olieverf op paneel, reizende muzikanten in de sneeuw 60x80cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G
A. Slijper ca. 1940, olieverf op linnen, bloemenmarkt Delft met vele figuren 50x70cm. Cond.: R-G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x40cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnene, bosgezicht 45x50cm. Cond.: G
Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op paneel, interieur met figuren 58x30cm. Cond.: G
Ton Schulten 1995 (nr. 90/200, Ootmarsum), zeefdruk op papier, winter 1995 coulissenlandschap 54x45cm. Cond.: G
Ton Schulten (Ootmarsum), lithografie op papier, winter coulissenlandschap, Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op papier, twee figuren met hond in een kerk 16x27cm. Cond.: G
Leo Eland (Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op paneel, rijp padiveld bij Tjimahi 28,5x21cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), aquarel op papier, skutsjes op zee 50x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G
Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G
August W. v. Voorden ca. 1900, olieverf op linnen (Maroufle), havengezicht Rotterdam 18x24cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Monogram W.L. ca. 1900, olieverf op paneel, stalinterieur met schapen en kippen 20,5x18cm. Cond.: G
Chris van de Windt (Brussel 1877 - 1952 Leiden), aquarel op papier, landschap met boerderij 37x20cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1930, olieverf op paneel, berg met rijstvelden en dorp 28,5x40,5cm. Cond.: G
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.
Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russisch 2e helft 19e eeuw 31x27cm.
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R
Drie prachtige 16e eeuwse handgeschreven perkamentbladen uit een bijbel, Latijns handgeschreven, ingekleurd en met gouddecor in goede staat, aquarel op papier 8,5x7,5cm., 4x5cm. en 4x5cm. Cond.: G
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Adrianus Marijnissen ( 1899 - ), olieverf op paneel, hoenderhof in stal 24x30cm. Cond.: G
Klein 18e eeuws reisikoon, Triptichon met gouddecor en handbeschildering in originele staat 7x11x2cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G
Chinees schilderijtje op rijstpapier in ivoren lijstje van een zittende vrouw bij een meubel 9,5x11,5cm.
Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G
Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G
Prachtige vroege tekening (floraal) uit een bijbel 16e-17e eeuws of later. Mooie kwaliteit in zeer goede staat 14x4cm.
Prachtig familiewapen anno 1603 W.S.M.V. met Latijns schrift (vermoedelijk Duitsland), aquarel op papier 9x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilschepen op zee (in schilderingen) 30x40cm. Cond.: M
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "The big day" 65x52cm. Cond.: G
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "so close" 70x52cm. Cond.: G