Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...
Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G
Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G
Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G
Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G
Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. Cond.: G
Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen (2 kleine gaatjes van 2mm.), 40x60cm. Cond.: R-G
Map met 8 schilderijen uit begin 19e eeuw met voorstellingen van engelen, putti etc. ca. 1820-1830 (op papier). Stukken van de kaarten af, ca. 38x25cm. Cond.: R
J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G
C. Klijn, olieverf op paneel, Romantisch stadgezicht met vele figuren (zeer gedetailleerd geschilderd) 30x40cm.
Landkaart 17e-18e eeuw, ets op papier, Melite Insula vulge Masta Goza Insula (Zuid Amerika?) in goede staat 37x28cm.
Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G
Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G
August W. v. Voorden ca. 1900, olieverf op linnen (Maroufle), havengezicht Rotterdam 18x24cm. Cond.: G
Pieter Nicolaas van de Wall Perna ( 1811 Amsterdam - 1873), olieverf op paneel, stilleven van boeren-huisraad. Gedateerd 1834, 24,5x32cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.
Drie prachtige 16e eeuwse handgeschreven perkamentbladen uit een bijbel, Latijns handgeschreven, ingekleurd en met gouddecor in goede staat, aquarel op papier 8,5x7,5cm., 4x5cm. en 4x5cm. Cond.: G
Adrianus Marijnissen ( 1899 - ), olieverf op paneel, hoenderhof in stal 24x30cm. Cond.: G
Johannes Bosboom (1825 - 1891 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht met kerk, Hollandse vlag en vele figuren. Bijzonder werk van deze museale schilder 59x38cm. Cond.: G
Louis Bron (Den Haag 1884 -1959), olieverf op linnen, twee Spaanse meisjes 97x57cm. Cond.: G
Carel Jacobus Behr 1853 (Den Haag 1812 - 1895), olieverf op linnen, portret van een heer 81x103cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, olieverf op paneel, jachtstilleven met gevogelte (mooie kwaliteit) 31x39cm. Cond.: G
Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands bloembollenveld 50x30cm. Cond.: G
Gesigneerd Corot 19e eeuw (mogelijk Camille Jean-Baptiste Corot 1796 - 1875), olieverf op linnen, dansende figuren in een bos 42x27,5cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G
Vanni Saltarelli (20e eeuw Italiaanse School), olieverf op paneel, buste van een dame 50x60cm. Cond.: G
J. Buys? 19e eeuw, olieverf op linnen, dobbelende kinderen (2 dunne krassen) 46x64cm. Cond.: R-G
Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G
Willy Pannier 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 26x19cm. Cond.: G
P.G. Hertenberg? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 57x81cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp 88 (Hengelo 1925 - 1992 Amsterdam), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 22x39cm. Cond.: G
Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G
Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G
Istvan Novacs ca. 1960 (Hongaarse School), olieverf op paneel, reizende muzikanten in de sneeuw 60x80cm. Cond.: G
Naar Henriette Ronner ca. 1900, olieverf op linnen, spelende poezen op een kleed 40x51cm. Cond.:G
A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G
F. v.d. Bijl 1894, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 38x30,5cm. Cond.: G
A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G
Louis Bron (Den Haag 1884 - 1959 Leiden), olieverf op paneel, zeilboot bij avondlucht 41x34cm. Cond.: G
Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x40cm. Cond.: G
Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G
Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen (maroufle), Wiener Ball met vele figuren 12x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, geboorte van Jezus Christus in de stal met de 3 koningen 49x41cm. Cond.: G
Hannes Postma 1965, gouache op papier, titel "geometrische veranderingen" 73x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '70 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, le dialogue avec l'arbre 45x62cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '77 nr. 30/100 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, l'error de l'arislau 46x44cm. Cond.: G
Anton Pieck eigendruk ( Den Helder 1895 - ), ets op papier "voor de heer en mevrouw Bouwer - Crop", paraplu verkoper 8x4,8cm.
Jan van Wingen (1874 - 1956), olieverf op linnen, boerderij in de sneeuw Limburg 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winterlandschap met arrenslee 27x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse school), olieverf op linnen, portret van een Zuid Europese vrouw 27x20cm. Cond.: G
Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een jonge student met bril 16x19,5cm. Cond.: G
Kees Molema? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x80cm. Cond.: G
Wim van Norden (Bussum 1883 -1978), olieverf op linnen, landschap met sneeuw 45x37cm. Cond.: G
J. Benneke ca. 1900, olieverf op linnen, wandelaar bij kerk in de sneeuw 24x30cm. Cond.:G
Laeven?, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 38x64cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Jan Spronk '51 (Amersfoort 1920 - ), olieverf op linnen, kubistisch stilleven 98x61cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse ingekleurde etsen( ets op papier) met Zwitserse kledendracht in goede staat 18x27cm. Cond.: G
J. Lupo, olieverf op linnen, stadsgezicht met koetsen en tram bij avond 50x60cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky 1800 ( 1726 - 1801), ets op papier, vechtende ruiters 9,5x19cm. Cond.: G
Bac Ferdinand ( 1859 - 1952 Frankrijk), tekening op poapier, figuren op een balkon 29x45cm. Cond.: R-G
Aage Strand (Deense School), olieverf op linnen, circus Kopenhagen 1957, 77x67cm. Cond.: G
J. van Slogteren (Amsterdam 1904 - ), olieverf op linnen, Hollands polderlandschap 50x70cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G
H. Veneman ( Den Ham 1939 - 1991 Enschede), olieverf op paneel, abstracte compositie 49x88cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, aquarel op papier, valk op een tak 31x23cm. Cond.: G
Jaap Sax (Amsterdam 1889 - Laren), olieverf op linnen, poldergezicht bij avond 50x40cm. Cond.: G
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
Theo Wolvecamp atelier 1992 (1925 - 1992), pastel op papier, 3-luik abstracte compositie 49x21cm. Cond.: G
Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), verso origineel etiket met echte signatuur, olieverf op paneel, landschap met huis en tuin 53x39cm. Cond.: G
Sadi 2003, olieverf op linnen, Zuid Amerikaans dorpsgezicht met vele figuren 46x38cm. Cond.: G
Gerard Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstmorgen kleigaten 66x47cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, rhodondenderon 80x90cm. Cond.: G
G.H. Bijlsma ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met burcht en figuren 30x40cm. Cond.: R-G