Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...
Antieke Hollands zilveren presenteerbeker, rondom gecontourneerd, op ovale voet met gelobd drijfwerk. Gestempeld met oud belastingstempel voor oude grote werken (gekroonde V). Voet: 8x6cm., H. 12cm., ...
Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U
Ebbenhouten (met zilver) jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:G
Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Antieke zilveren art-deco schaal 835/000 met ebbenhoutengrepen en gecontourneerde rand op ovale voet. Oud belastingstempel V. 35x18.5x10cm., ca. 554gr. incl. 2 greepjes. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd 835/000. Jaarletter: Q: 1875. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. 8.5x8.5x4cm,.Ca. 43g...
Antieke Hollandse bijbel uit 1851 met blauw stoffen omslag en gouden bijbelslot. 9x16x5cm., Cond.:U
Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U
Twintig antieke Hollands zilveren knopen met handgegraveerde paradijsvogelafbeelding 835/000 stempel eind 1800 (dolfijn) Totaalgewicht ca. 56gr.
Kristallen parfumflacon met gouden voet, kraag en dop, met kristallen stopje. Gaaf en compleet. Hollands 14krt. 585/000. 11.5xø3.5cm., Cond.:U
Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.
Grote 19e eeuwse plated messing bouilloir (chocoladekan) in originele staat met medaillon en monogram 41x25x27cm. Cond.: G
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met omgeslagen rand en voorzien van amandel-en ruitslijpsdel, op vierkante zilveren voet met 4 klauwpootjes. Onbekende keuren. Voet ca. 6x6cm.vaatje 9.5xø7cm
Oosters zilveren tabaksdoos met los deksel waarin diverse halfedelstenen, evenals rondom de omtrek van de doos, 835/000, ca. 192 gr. inclusief de stenen, 9.5x6.5x3cm., Cond.:U
Prachtige oude plated met glazen schaaltjes, verdeel/partyschaal met beugel, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 27x32x36cm.
Hollands antiek parfumflesje op voet met gouden dop en kraag en gouden gegraveerd medaillon aan voorkant. H.9.5cm., Cond.:U
Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.
Hollands zilveren miniatuur carrousel met bewegende paarden, 835/000 Amsterdam, ca. 82gr., 9xø6.5cm., Cond.:U
Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U
Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.
Antiek Hollands zilveren bruidegompijpje in de vorm van een zevenklapper, 835/000 MT.: onduidelijk leesbaar. L. 10cm., Cond.:U
Bijzonder mooi antiek inktstel uit 1889, zwart basement op 4 bolpoten waarin zilveren gewei, plaat met inscriptie en 2 kristallen flacons met zilveren dop en montuur, 835/000. Maat basement: 29x21cm.,...
Vier zilveren miniaturen: man met melkkar MT.: E.J.Brinkert, Zwolle, bakkerskar MT.: Niekerk, Schoonhoven, Amsterdams biervat op kar en Hollands zilveren kruiwagen. Allen 835/000 Totaalgewicht ca. 75g...
Twee Hollands zilveren miniatuur fotolijstjes 835/000 MT.:Hooijkaas, Schoonhoven, 4x6.5cm en 2.5x4.5cm., en een Hollands zilveren zoutvaatje met blauw glazen inzetbakje en lepeltje. 835/000, zilvergew...
Vijf zilveren miniaturen: kermisattraktie, Amsterdam, hobbelpaard Amsterdam, kind met hoepel en kind op schommel MT.: Hooijkaas, man op velocipede 835/000 totaal gewicht ca. 74gr., Cond.:U
Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.
Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.
Antieke ovale Jugendstil plated jardiniere versierd met guirlandes en floraal gedreven rand, op vier pootjes in de vorm van eikels. Fraai spits hengsel en originele geslepen binnenbak. Gemerkt: OX WMP...
Drie zilveren miniaturen: Hollands zilveren molenbeker met draaibare wieken, camera op statief naar antiek voorbeeld en ronde vogelkooi op standaard van Hooijkaas, Schoonhoven 835/000 Totaalgewicht ca...
Lot divers zilveren bestek, 835/000, diverse jaarletters en MT. 3 Tafellepels, 2 dessertlepels, 4 tafelvorken en 1 dessertvork. Samen ca. 492gr.
Bijzondere sigarendoos met 835/000 zilveren applicaties van o.a. brug bij Culemborg, met stoomtrein en inscriptie T.v.R. Toegeschreven aan MT.: Jacobus van Geelen &Zn., Voorschoten ca. 1870
Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.
Mooie grote Engels sterling zilveren sauskom op ovale voet, 925/000 MT.: Goldsmiths, 18.5x9x11cm., ca. 291gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren lodereindoosje, rondom gecontourneerd en gegraveerd met aan de voorkant een medaillonschildje, 835/000. Jaarletter: T:1853. 3.5x2.5x4cm., Cond.:U
Drie Hollands zilveren miniaturen : stoof op driepoot met ketel, Amsterdam, Spinnewiel, Hooijkaas Schoonhoven en pathefoon MT.:onduidelijk 835/000 Totaal gewicht ca. 104gr.
Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel, 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Joost Even, Amsterdam. ø29cm.,. Cond.:U
Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje, compleet met stopje en gouden kraag en dop. H. 12cm., Cond.:U
Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...
Fraaie geslepen en geëtste dekselcoupe (minimale randschade) op gegraveerde 835/000 zilveren voet . Deksel met 835/000 zilveren knop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1860. 20xø11cm.
Fraai geslepen kristallen bakje met o.a. Russisch- en waaierslijpsel, staat op 4 pootjes en met fraai floraal gedreven 835/000 zilveren heft. Birmingham 1904, 5x12cm.
Vier Hollands zilveren miniaturen: haardstel op standaard, Hooijkaas, Schoonhoven, wafelijzer Niekerk Schoonhoven, Blaasbalg en veger en blik met oud belastingstempel "J"Totaalgewicht ca. 58gr. Cond.U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Zilveren grote natfruitschep en taartschep. Rijkelijk bewerkt met fruitmotieven, Buitenlands makelij 835/000, L.ca. 23cm., Totaal gewicht ca. 168gr.
Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U
Twee mooie Engels sterling zilveren vazen op voet, getorteerde motieven met bewerkt gedreven motieven, waarin medaillon 925/000, MT.: W&H, 16xø5.5cm., Cond.:U
Ronde zilveren ajourgezaagde mand met vogelmotieven en geschulpte rand, 800/000, Scharffenberg 6xø17cm. ca. 194gr. Cond.: U
Vier Hollands zilveren klederdrachtknopen met echtpaar op 2-spanvoorstelling 835/000,ø 2.5cm. totaalgewicht ca. 15gr.,
Hollands zilveren miniatuur arrenslee met paard Amsterdam en rijtuig met paard MT.: onduidelijk 835/000 Gewicht samen ca. 97gr.
Twee Hollands zilveren miniaturen: dubbele schommel, Amsterdam en een meisje op poepdoos met glurende jongen en scharnierende deur, Niekerk, Schoonhoven 835/000 samen ca. 82gr.
Drie Hollands zilveren miniaturen: zeilboot, bloeddrukmeter en visser in bootje, 835/000. Totaal gewicht ca. 81gr.
Mooie markiesvormige zilveren strooilepel, 835/000, met ajourgezaagde bak en parelrand aan lange steel, voorzien van oud belastingteken van oude grote werken (gekroonde V). L.30cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 loddereindoosje met zg. gedreven geldmotief met klavertje vier. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen 1877,
Zilveren bewerkt Oosters roomkannetje met divers drijfwerk van boedha-afbeeldingen, A.Bhicajee&Co., Bombay, 835/000, ca. 185gr., ø7x11cm., Cond.:U
Ovaal Hollands zilveren 825/000 snuifdoosje met scheepsafbeelding op deksel. MT.: onduidelijk 6.5x5cm., Ca. 36gr. Cond.:U
Fraai mahoniehouten buro set met o.a. pennenbakjes, deksel met zilveren knop en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren monturen met knopdeksels. MT.: W.Voet & Zn., Haarlem ca. 1910. ...
Zilveren lepelvaasje met dubbele parelrand, 925/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1996 MT.D.J.Aubert, Den Haag H. 8.5cm., en acht Hollands zilveren theelepeltjes met getordeerde steel bij aanzet en parelr...
Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U
Twee sterling zilveren kandelaars. Gaaf strak model, 925/000, Fa.Towel, Engeland 8xø8cm., Cond.:U
Twee zilveren zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met lauwertakken en gecontourneerde band met glazen inzetbakjes en twee zilveren lepeltjes, gekeurd 800/000, 7x5x4.5cm., Zilvergewicht ca. 88gr.
Twee zilveren fotolijsten met gestyleerde roosmotieven en fluwelen achterzijde. 900/000. 16x25 en 10.5x16cm.
Kristal geëtste hoorn des overvloeds met zilveren voet op zwart houten basement waaronder 3 bolpootjes. H. 18cm., Cond.:U
Antiek zilveren inktstel 835/000 met 2 kristallen flacons en zilveren doppen en 2 zilveren kroontjespennen in houders, ca. 1867, 18x10cm., lichte beschadiging
Filigrain zilveren doosje, kleine plaatje is plated. 8x5x2cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.
Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U
Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren empire-stijl schaal op voet met drie parelranden en twee vogelmotief handgrepen, 925/000,Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten Eind 1908, 10xø13.5cm., Ca. 192gr. Cond.:U
Twee zilveren schaaltjes met handgreepjes van engelenfiguurtjes, 900/000, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten 4.5xø11.5cm., en 4xø9.5cm., Samen ca. 205gr. Cond.:U
Vijf diverse zilveren pillendoosjes van diverse gehaltes, bezet met agaat, parelmoer-mozaik, cloisonne en porselein Cond.:U
Miniatuurset: bank, 2 stoelen en een tafel 835/000 MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 1943-1946. ca. 62gr., Cond.:U
Etui met 12 Hollands zilveren gebakvorkjes 835/000, MT.: B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900, L.11.5cm., Samen ca. 140gr.
Zilveren rechthoekige en ovale fotolijst, met fluwelen achterzijde, rijkelijk bewerkt met bloemmotieven. 900/000. 10.5x17 en 10x13cm.
Twaalf Hollands zilveren theelepels in bijbehorend etui, 835/000 begin 1900. MT.: M.C.Bek, Schoonhoven, totaal ca. 95gr.
Parfumflesje met glazen flacon in metalen montuur waarop 2 veermotieven. ø 4cm.
Lot zilver: miniatuur tablet met poppengoed bestek, waarvan 1 lepeltje en 1 vorkje uit 1818, een klein strooiertje, servetring en vingerdoekring. 835/000 en 9008/000. totaalgewicht ca. 84 gr. Cond.:U
Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en 835/000 zilveren knop met parelrand op het deksel (kleine schilfers aan de rand) MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1890. Ca. 21xø120cm.
Geslepen kristallen bonbonschotel ø16cm., met gematteerd meanderslijpsel voorzien van fraai opengewerkt 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. MT.: J.A.Melis, 's-Hertogenbosch 1864.
Geslepen kristallen jampot, ø 8cm., met amandelslijpsel en deksel met 835/000 zilveren knop op parelrand. Het geheel op kristallen onderschotel met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Klein...
Zilveren miniatuur barok tafel met twee armleunstoelen bekleed met rode velours. 800/000 tafel ø5x5cm., Totaal gewicht ca. 130gr.
Zilveren pakezel op gedreven tableau met aan beide kanten een zoutvaatje. 800/000 Buitenlands fabrikaat. 6.5x7x4.5cm., Ca. 60gr., Cond.:U
Antiek rond zilveren pillendoosje met filigrain bewerkt scharnierende deksel. 835/000 Grootkeur Jaarletter:R:1851 MT.: Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven ø 5cm., ca. 25gr.
Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur "Gouden koets"met 6 paarden, koetsier en palvenier, 835/000, Amsterdam. L. 16cm., ca. 82gr.Cond.:U
Drie zilveren miniaturen: Lantaarn aan muurbeugel, wandklok met slinger en gewichtjes en een kroonluchter (behoeft reparatie) Hollands 835/000. Totaalgewicht ca. 69gr., Cond.:G
Antieke zilveren taartschep met handgegraveerde bak, zilveren steelaanzet en uitgesneden ivoren heft. Buitenlandse makelij, 835/000 L. 28cm., Cond.:U
Zilveren slatang, strak gepolijst model, 800/000, L.23cm., ca. 133gr.
Antieke Hollands zilveren 835/000 tasbeugel et kralenbeurs en binnenvakverdeling. Jaarletter: X 1882, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven.Beugelbreedte 10.5cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren zuurvorkjes en twee suikerscheppen met streepagaten heften, 835/000 L. ca. 13cm., Cond.:U
Zilveren bowl- of boerenjongens lepel L.ca. 28cm., ronde bak met schenktuit en gedraaide steel met spatelheft voorzien van Jugendstil graveringen. MT.: Jan van Os van den Abeelen, Schoonhoven, 1901. C...
Vier Hollands zilveren pillendoosjes met bloemversiering op de deksels 835/000 Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde ø 3.5cm., Totaalgewicht ca. 35gr.. Cond.:U
Antieke kristallen karaf met handgreep, rondom geëtst, met zilveren kraag en op zilveren voet 835/000, Grootkeur, MT.: Nicolaas Caron, Amsterdam ca. 1818, H. 37cm., Cond.:G
Klein kralenbeursje aan Hollands zilveren beugel met binnentasje, 835/000 met minervakopje. Beugelbreedte 9cm., Cond.:U