This website uses cookies

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Sold
Bronzen stier, "Picasso" 5036
Bronzen stier, "Picasso"

Result:

75 EUR

Sold
Relikwie, wachter 5117
Relikwie, wachter

Result:

15 EUR

Sold
Oosterse sculptuur 5108
Oosterse sculptuur

Result:

25 EUR

Sold
Beeld, kozak 5102
Beeld, kozak

Result:

300 EUR

Sold
Beeld, Arabier 5082
Beeld, Arabier

Result:

180 EUR

Sold
7 Dierenbeeldjes 5059
7 Dierenbeeldjes

Result:

50 EUR

Sold
Houten St. Nicolaas, 19e eeuw 5023
Houten St. Nicolaas, 19e eeuw

Result:

80 EUR

Sold
Houten engelenhoofd 5022
Houten engelenhoofd

Result:

80 EUR

Sold
2 Bronzen beelden 5002
2 Bronzen beelden

Result:

1.200 EUR

Sold
Bronzen stier, "Picasso" 5118
Bronzen stier, "Picasso"

Result:

60 EUR

Sold
Bronzen Bergmann 5116
Bronzen Bergmann

Result:

20 EUR

Beeld, Nic Jonk 5115
Beeld, Nic Jonk
Starting price 750 EUR
Sold
Chin. bronzen portret 5114
Chin. bronzen portret

Result:

35 EUR

Beeld, hoogwaardigheids bekleder 5113
Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Starting price 180 EUR
Bronzen beeldje 5112
Bronzen beeldje
Starting price 70 EUR
Sold
Bronzen meisje met bok 5111
Bronzen meisje met bok

Result:

200 EUR

Sold
Bronzen danseres 5110
Bronzen danseres

Result:

50 EUR

Vergulde Quan Yin 5109
Vergulde Quan Yin
Starting price 275 EUR
Sold
Oude bronzen boedha 5107
Oude bronzen boedha

Result:

25 EUR

Sold
Barok beeld 5106
Barok beeld

Result:

200 EUR

Sold
Bronzen buste 5105
Bronzen buste

Result:

40 EUR

Sold
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot 5104
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot

Result:

750 EUR

Beeld als lamp 5103
Beeld als lamp
Starting price 580 EUR
Bronzen beeld met clown 5101
Bronzen beeld met clown
Starting price 420 EUR