This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Wanddecoratie, hout
Starting price 30 EUR

Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G

Doos divers
Result: 25 EUR

Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G

Messing lampevoet
Starting price 20 EUR

Oude messing lampenvoet 20e eeuw in goede staat 69cm.

Strijkijzer
Starting price 15 EUR

Messing 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 20x22x11cm.

3 Messing kandelaars
Starting price 15 EUR

Drie oude/antieke messing kaarskandelaars; 2x 19e eeuw en 1x 20e eeuw 19-24cm. Cond.: R-G

3 Diverse schelpen
Result: 40 EUR

Drie antieke parelmoer kunst-gebruiksvoorwerpen; 1x papierhouder met olifantskop ca. 1930, 1x schelp met figuur in de duinen ca. 1900 en 1x parelmoer portemonnee met sluiting ca. 1920 10-14cm. Cond.: ...

Album Oostenrijk
Result: 30 EUR

Postzegelalbum Oostenrijk met ca. 2350 verschillende zegels.

3 Chin. schotels
Starting price 30 EUR

Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.

Boheemse rode vazen
Starting price 75 EUR

Twee 19e eeuwse robijnrode glazen vazen met handgeschilderd goude putti-decor 30,5xø12cm. Cond.: G

Murano spiegel
Starting price 40 EUR

Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R

Capucijner vaas
Result: 140 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Regelateur
Starting price 100 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G

Houten beeld
Starting price 20 EUR

Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Beeld, dame
Result: 40 EUR

Grote cement-gegoten naakte dame 2e helft 20e eeuw 63cm. Cond.: G

Album met 350 kaarten
Starting price 250 EUR

Oud rood album met meer dan 350 kaarten van Nederland en enkele Duitse wenskaarten.

Frans Baayens
Result: 50 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 40x60cm. Cond.: G

Tekeningen Wilhelm Knospe
Result: 190 EUR

Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...

Tuibeeld, vrouw
Starting price 750 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

Bronzen olifant
Result: 250 EUR

Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G

Plated beeld
Starting price 200 EUR

Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G

Album Zweden
Starting price 200 EUR

Postzegelalbum Zweden met ca. 1050 verschillende zegels.

20 Smeedijzeren sleutels
Result: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

2 Verrekijkers
Result: 40 EUR

Twee verrekijkers ca. 1900; 1x telescoop-verrekijker (Messing en hout) en 1x verrekijker (koper) 13-72cm. In goede originele staat

2 Bronzen boekensteunen
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen boekensteunen in de vorm van apen in goede originele staat 13,5x14x10cm.