This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Set ring 333/000
Result: 110 EUR

Set ringen 333/000. 9 fanatsieringen in diverse maten. ca 15 gr

2 Rijstkommen, figuur
Result: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

2 Jade paarden
Result: 140 EUR

Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M

Groot Hummel beeld
Result: 230 EUR

Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U

Kavel antieke tegels
Result: 50 EUR

Doos met diverse antieke tegels met schildpad-effect ca. 1900, beschadig en goede conditie 13x13cm.

Kunstwerk, handen
Result: 130 EUR

Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G

Chiffoniere
Result: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.

31 Schaalmodellen Brekina
Result: 70 EUR

Prachtig kavel met 31 schaalmodellen van Brekina. Allen met originele box. Modellen o.a: 7200, 5131, 5040, 4020, (2x vrachtwagens), 1326, 14930, 1703, 1930, 1322, 1135, 1901, 1401, 1302, 1502, 1805, 1...

J.D. Kestner 143
Result: 300 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.

Ca. 40 Schaalmodellen
Result: 185 EUR

Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.

Zilveren munten
Result: 35 EUR

Diverse zilveren munten Nederland; 3x 10 gulden 1970-1973, 3x 2,5 Gulden 1960-1960-1962, 3x 1 gulden 1955-1957-1958 en 2x 1/2 gulden 1929-1930. Cond.: ZFR

Ducaat Holland 1632
Result: 113 EUR

Ducaat Holland 1632, gesnoeid Cond.: G

Kavel 11 munten
Result: 70 EUR

Kavel met 11 munten; 7x zilveren 10-euro stukken, 2 zilveren munten van 10 gulden (1970 + 1973) en 2 nikkelen rijksdaalders uit 1979.

Penning 1980
Result: 60 EUR

Penning 1980. A bird in the hand is worth two in the bush. Door Theo van de Vathorst i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. naakte zittende vrouw. Kz. tekst tussen bladeren.Brons gegoten 60 mm., ...

4 Penningen
Result: 110 EUR

Kavel van 4 penningen: 1x penning met aan voorzijde afbeelding van een schilder ca. ø75mm., 1x penning met abstracte vormen aan voorzijde onduidelijke tekst op achterkant (Rein de Vries 80?)ca. ø70mm....

Gouden gulden Utrecht
Result: 2.900 EUR

Gouden gulden Utrecht, zonder jaar Cond.: ZFR

Bronzen penning
Result: 70 EUR

Bronzen penning Aankomst K XVIII te Soerabaja door M. Kutterink (Begeer889). Voorzijde gedeelte van de onderzeeboot met de afgelegde route op achtergrond. Keerzijde tekst met de namen van de commandan...

Gouden gulden Holland
Result: 500 EUR

Gouden gulden Holland, zonder jaar Cond.: ZFR

Gouden afslag 2 stuiver 1727
Result: 500 EUR

Holland, gouden afslag 2 stuiver 1727, Cond.: PR-

Gouden gulden Deventer 1523
Result: 450 EUR

Gouden gulden Deventer 1523, Cond.: ZFR

Jacht-bestek
Result: 50 EUR

Cassette met Solingen jachtbestek (6-persoons mes en vork) 20e eeuw in goede staat 25x36cm.

Speculaasplanken
Result: 50 EUR

Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.

Diverse boeken
Result: 110 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...

Marmelade-houder
Result: 50 EUR

Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.