Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill 80-er jaren, onbespeeld 52cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Livia 1983 in doos (doos beschadigd), onbespeeld 47cm. Cond.: G
Pop (Armand Marseille?), gemerkt 2/0. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe vaste ogen. Lijfje met draaiende armen en benen en met vaste polsjes. H.: 33cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Frank 1987 in doos, onbespeeld 48cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Lottchen 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G