Groot oud Perzisch tapijt in aardetinten met floraal decor (warme tinten) in goede staat 260x325cm.
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met leeuwen- en bokkendecor, tijgers en Inidsche figuren. Mogelijk gesigneerd en tevens met decor van bloemen en vogels in goede staat 360x250cm.
Groot Perzisch kleed in de tinten donkerblauw, bordeaux, etc. met floraal decor 184x270cm. Cond.: G
Antiek groot Perzisch tapijt, voornamelijk in rood/blauw tinten 348x285cm. Cond.: M
Groot oud Perzisch fijngeknoopt kleed in tinten turkoise, donkerblauw en creme, in zeer goede staat 205x150cm.
Oud Perzisch tapijt in diverse kleuren (rood/blauw/zwart) Cond.: R, 230x156cm.
Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Donkerblauw/roodbruin/creme/roze/rood/geel tinten 198x125cm. Cond.: R