Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.
Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.
Drie antquarische boeken; 2x oude grote Rembrandt bijbels deel I en II door C. Hofstede de Groot ca. 1900 (vol met afbeeldingen van Rembrandts schilderwerk, 1 rug is los) Cond.: R en 1x Therese van Du...
Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G
Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.
Twee historisme bronzen Hoorn des overvloeds met renaissance kenmerken, ramskoppen, ridders etc. ca. 1880. 50x43x30cm.
Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.
Negen antieke/oude koperen met messing pannen gemerkt Gebruder Hepp Pforzheim ø12-ø25cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse bronzen 8-armige kroonluchter in goede originele staat met mooie patina 79xø80cm.
Prachtige opgezette Keiler-kop 20e eeuw in zeer goede staat (mooie kwaliteit) 52x56x36cm.
Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.
Miniatuur 19e eeuw met messing filigrain omlijsting en portret van officier. In goede originele staat 10x8cm.
Twee oude Chinese of Japanse cloisonne geisha's (koper met emaille inleg) staand op houten voet: 1x met zwaard en 1x met waaier 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond.: G
Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.
Grote antieke kruideniers-koffiemolen van gietijzer met twee swingwielen en koperen reservoir. In goede originele staat 62x30x26cm.
Kleine antieke gietijzeren potkachel uit Brussel ca. 1880 in goede staat 66xø27cm.
Grote Hollandse 17e eeuwse statenbijbel uit 1643 door Jacob Pieter, wachter op den Dam Amsterdam. Eerste bladzijden zijn beschadigd, lederen band is beschadigd 13x43x27cm. Cond.: R
Prachtige Tiffany stijl tafellamp met aardetinten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x41x41cm.
Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G
Oud boek met oude Duitse tekst uit 1773, Josef Wolfgang Götha etc., waarschijnlijk 19e eeuwse kopie. 32x22x6cm. Cond.:G
Drie bronzen vijzels 18e-19e eeuw; 2x met stamper en 1 keer grote vijzel (rand licht bedeukt, verder in goede originele staat) 10,4xø12,5cm., 13xø15,5cm. en 12xø14cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniefineer op eiken schrijfkist ca. 1830 (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 15x44x24cm.
Originele Jugendstil gietijzeren bloemtafel met zweepslag- bloemendecor ca. 1900 in goede originele staat 75xø35cm.
Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.
Twee Tiffany stijl tafellampen 21e eeuw in zeer goede staat 35x12x12cm.
Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...
Groot cement-gegoten tuinbeeld op zuil 2e helft 20e eeuw in goede staat 169cm.
Twee oude messing Jugendstil jardinieres 20e eeuw met zweepslagmotief en vrouwenbustes. inclusief losse binnenbakken in goede staat 17x49x17cm.
Prachtige Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met vergulde voet (compositie metaal) en handbeschilderd glazen reservoir met bloemmotief 48xø13cm. Cond.: G
Oude Italiaanse accordeon, Renate Massoni Italy ca. 1950 in zeer goede originele staat 40x46x20cm.
Petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en gietijzeren bewerkte voet in goede originele staat en met prachtige originele glazen tulp 53xø20cm.
Drie antieke petroleumlampen ca. 1900; 2x met messing voet, 1x met opaline glazen voet (3 brandglazen missen) 52-65cm.
Decoratieve messing verrekijker 2e helft 20e eeuw met uitschuifbare houten standaard 40x10x150cm. Cond.: G
Grote barometer ca. 1930 met eikenhouten omlijsting "A.G. Manderslot Tiel' in goede staat 7xø24cm.
Twee kleine 19e eeuwse kerkelijke spiegels, kopergeslagen plated in goede originele staat 35x20cm.
Twee 19e eeuwse revolvers (onklaar). Mechanisme werkt niet meer, verder in goede originele staat 14-17cm.
Twee empire-stijl tafellampen 2e helft 20e eeuw met houten zuil en messing capitellen 58xø26cm. Cond.: G
Hollandse antieke contra barometer ca. 1900, met kwik en blauwe vloeistof en glazen cijferbalk. In goede originele staat. L. 104cm.
Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G
Oude bronzen met keramieken tafelopzet 20e eeuw met putti, in goede staat 33xø22cm.