Motief 1960, wereld vluchtelingen collectie, postfris + spec. couverts.
Stockboek Noorwegen met ca. 1200 verschillende zegels. Hoge cataloguswaarde
68 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (hoofdzakelijk met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.
Album met ca. 1000 kaarten van Nederland waaronder diverse steden (o.a. Nijmegen, Winterswijk, Apeldoorn. Laag Keppel, etc.)
Album met diverse vooroorlogse postkaarten Holland 30x26x3cm. Cond.: G
Groot kavel met diverse vooroorlogse postkaarten van Hengelo in Davo album, ca. 200 stuks Cond.: G
Diverse postkaarten (o.a. Overijssel, Scheveningen, Duitsland, etc.) 20e eeuw Cond.: G
100 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (gedeelte met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.
Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.