This website uses cookies

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Messing inktpot 2337
Messing inktpot

Result:

30 EUR

Houten beeld 5141
Houten beeld
Starting price 20 EUR
Div. gestoken beeldjes 5100
Div. gestoken beeldjes
Starting price 25 EUR
Sold
Beeldje, man met hond 5140
Beeldje, man met hond

Result:

50 EUR

9 Figuren, o.a. brons 5026
9 Figuren, o.a. brons
Starting price 30 EUR
Plaquette, C. van der Hoef 5032
Plaquette, C. van der Hoef
Starting price 30 EUR
Sold
2 Figuren, dieren 5040
2 Figuren, dieren

Result:

30 EUR

Sold
2 Bronzen leeuwen 5056
2 Bronzen leeuwen

Result:

35 EUR

2 Javaanse beeldjes 5071
2 Javaanse beeldjes
Starting price 30 EUR
3 Houten beelden 5072
3 Houten beelden
Starting price 30 EUR
3 Houten figuren 5092
3 Houten figuren
Starting price 30 EUR
Art Deco beeld, meisje 5138
Art Deco beeld, meisje
Starting price 30 EUR
Snijwerk, Jozef 5139
Snijwerk, Jozef
Starting price 30 EUR
Art Deco figuur, 2 vogels 5037
Art Deco figuur, 2 vogels
Starting price 35 EUR
Sold
Afrikaans beeld 5077
Afrikaans beeld

Result:

35 EUR

Weens bronsje 5024
Weens bronsje
Starting price 40 EUR
Sold
Kunstwerk, handen 5029
Kunstwerk, handen

Result:

130 EUR

Bronzen boedha 5033
Bronzen boedha
Starting price 40 EUR
Sold
2 Beelden, compositie 5035
2 Beelden, compositie

Result:

60 EUR

Sold
Bronzen beeld 5044
Bronzen beeld

Result:

50 EUR

Sold
Bronzen boedha 5046
Bronzen boedha

Result:

60 EUR

Beeldje, legering 5060
Beeldje, legering
Starting price 40 EUR
2 Aziatische beelden 5063
2 Aziatische beelden
Starting price 40 EUR
2 Houten bustes 5066
2 Houten bustes
Starting price 40 EUR