This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

2 Glazen voetschalen
Starting price 60 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

Bronzen boedha
Result: 135 EUR

Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.

Mahonie eettafel
Result: 35 EUR

Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Result: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Penantkastje met opzet
Starting price 125 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

Glazen sidetable
Starting price 60 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

3 Stoelen
Result: 75 EUR

Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G

4 Stoelen
Result: 60 EUR

Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.

2 Aziatische beelden
Starting price 30 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.

Beeldje, legering
Result: 40 EUR

Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G

3 Bronzen miniaturen
Starting price 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G

Buste, Jef Lambeaux
Starting price 250 EUR

Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.

Beeld, man met geit
Starting price 380 EUR

Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.

Mahonie klaptafel
Starting price 50 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Breistoeltje
Starting price 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G

Naaitafel
Starting price 125 EUR

Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.

Chinese schrijfdoos, tin
Starting price 50 EUR

Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.

Bronzen trompetvaas
Starting price 60 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.

Monstrans
Result: 80 EUR

Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.

Halkastje
Starting price 150 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Ronde eethoek tafel
Result: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.

Mahonie brievenkist
Starting price 140 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.

Pallisander naaitafel
Starting price 350 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G

Schild + Speer
Result: 245 EUR

Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.