Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G
Duitse mahoniehouten poppen-schommelwieg ca. 1880 in goede originele staat 37x31x57cm.
Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Duits Schuco Examico 400i U.S. zone, blikken speelgoed auto en garage Schuco . Auto met stuur en venster, klein deukje, bespeeld maar in redelijk tot goede staat. 14-16cm.
Kavel van 6 delen speelgoed: 1x Packard 1913 made in Japan 19x11,5x9cm. 1x Truck 00322, 1x Dubbeldekker MF 844 (China), 48 express, 1x Double decker bus MF 185, 27x12x7cm., 1x blikken trein MF 804 (Ch...
Kavel met divers (blikken) speelgoed: 2x schaal 1:18 auto's "50's Fifties Japan" (037442 en 001984), 2x Kleine blikken Japanse auto's 12x4x5,5cm., 1x vogeltje met mechanisme "Lola" (West Germany 942, ...
Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G
Groot kavel met diverse metalen modelauto's o.a: Polistil, Siku, Matchbox etc. etc. Cond.: R
Drie delen speelgoed: 1x oude Duitse blikken Schuco auto, type Varianto Limo 3041, made in US Zone Germany (redelijk bespeeld) 10cm. en 2x Oude Dinky Toys tanks(1x Dinky Supertoys 651 Centurion tank (...
Kavel antieke tinnen soldaten, koetsen etc. 19-20e eeuw (beschilderd) 3-13cm. Cond.: R-G
Groot kavel oude poppen etc. 20e eeuw o.a: Celluloid, gummi, kunststof en porselein. Bevat 9 poppen en 2 Teddy's (o.a: Fancy Dolls en Koenig & Wernicke) 18-80cm. Cond.: R-G
Zeldzame oude Barbie pop, gemerkt Midge TM Barbie R.C. Mattel 1958 patented. In goede originele staat 30cm.
Oude Duitse Steiff ezel (met knop in oor) 2e helft 20e eeuw in goede staat
Gama 280 speelgoed kraan gemonteerd op een truck ca. 1950-1960. In redelijk tot goede staat (bespeeld) 42x23x10cm.
Metalen stoomwals, model van Reef "100 jarig bestaan 1903-2003" (Reef Oldenzaal). In zeer goede staat met originele doos.
Oude speelgoed kraan ca. 1950-1960, "Jones KL44 crane" in redelijk tot goede staat 53x14x19cm.
Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Blikken Ford mustang van ATC (japan) ca. 1960-1970 in bespeelde staat (deurhendels en delen op de motorkap missen) 28x9x8cm.