Kavel met 15 ongeopende complete jaarsets, Nederland postfris 1991 t/m 2001 + 2002 en 2003postfrisse combinaties. Deels frankeergeldige eurowaarden.
Oud postzegel-verzamelalbum van Italië met ca. 1050 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23,5x2,5cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Spanje met ca. 1600 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x3cm. Cond.: R-G
Duitsland collectie waaronder Bondsrepubliek 1975-1983 (postfris), Berlijn 1960-1982 (postfris) + stockboeken gebruikt (BRD, Berlijn en wat Reich)
Kavel van vier Hubers kaarten: 1x vier mensen bij fornuispot, 1x vrouw bij huis met 2 manden, 1x militairen bij trein en 1x militairen in het station met kerstbomen.
Oud postzegel-verzamelalbum van Denemarken/IJsland met ca. 1100 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x23cm. Cond.: R-G
Kavel van vier Hubers kaarten: 1x militairen bij trein op station, 1x paarden op de markt, 1x mensen op markt/veemarkt en 1x marskramer op straat
Oud postzegel-verzamelalbum van Finland met ca. 1700 zegels, met diverse complete series, gestempeld en ongestempeld 30,5x23x3cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Zweden met ca. 1300 zegels, gestempeld en ongestempeld (blokken) 30,5x23x3cm. Cond.: R-G