This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren tafelbel
Result: 340 EUR

Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G

5 Zilveren lepels
Result: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

Fotolijstje
Result: 60 EUR

Rechthoekig bewerkt zilveren 925/000, fotolijstje met fluwelen achterkant,, ca. 8x12cm., Cond.:U

Zilveren naaldenkoker
Result: 90 EUR

Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.

Grote fotolijst
Result: 120 EUR

Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G

Zilveren theezeef
Result: 35 EUR

Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U

Zilveren cachet
Result: 35 EUR

Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U

Suikerschep + theeduim
Result: 50 EUR

Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...

Zilveren schaal
Result: 120 EUR

Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G

Zilveren schaal, Shilling
Result: 100 EUR

Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G

Beugel en kurk
Result: 40 EUR

Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U

Dupont aansteker
Result: 35 EUR

Aansteker Dupont, verguld. 35x47 mm met bewerking.

Kristallen roomkan
Result: 50 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)

Zilveren dienblad
Result: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

Divers plated
Result: 30 EUR

Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G

Divers plated + zilver
Result: 30 EUR

Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G

12 Zilveren vorkjes
Result: 70 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U

Hoorn des overvloeds
Result: 110 EUR

Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G

Snuif tabaksdoos
Result: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Zilveren sigarettendoos
Result: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Zilveren strooier
Result: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Result: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

Fotolijstje
Result: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Zilveren mosterdpotje
Result: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U