Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G
Grote bisquit porseleinen engel 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met figuren-, floraal- en landschapsdecor (bovenrand gelijmd) 53xø25cm. Cond.: R
Duits porseleinen KPM sierschotel ca. 1900 met gouddecor en voorstelling van Napoleon Bonaparte te paard ø26cm. Cond.: G
Oud Chinees theepotje, Yixing 2e helft 20e eeuw met bamboedecor, gemerkt 9x15x10cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen obelisk 20e eeuw met floraal-, zeesterren- en vissendecor in goede staat 67cm.
Chinees porseleinen schotel ( 18-19e eeuw) Queng Long, geschulpte rand en vaasdecor met bloemen. ø 23.5cm. Cond.:G
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Kavel van 6 delen antiek Chinees porselein 19e eeuw: 2x kleine rijstwijn kommen imari, 1x 8-kantige grote kom met floraal decor binnen en buiten, gesigneerd (chip van voet af) en 1x kom met kreeft, kr...
Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G
Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Grote oude Chinese jade amulet met kempvissen-decor 7,5x5,9x1cm. Cond.: G
Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R
Grote oude Japans porseleinen dekselpot 20e eeuw met floraal decor en bloemdecor (gemerkt) 49xø23cm. Cond.: G
Oude keramieken figurengroep, voorstellend 3 valsspelende kaartspelers in goede staat 19x26x15cm.
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G
Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.
Oude keramieken kruik, geglazuurd en met tortelduif-decor in goede staat 28xø21cm.
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams Bont kom met decor van goud en Chinees landschap 7x15cm. Cond.: G
Oude Duits KPM porseleinen verdeelschaal met handgrip ca. 1900 met decor van oker, blauw en goud in goede staat 9x31x20cm.
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Oude keramieken kruik met groen glazuur en 6 bekers, vermoedelijk Rusland. Gemerkt, stempel en Y.G. 33x24x9cm. en 11x7cm.
Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, met kabouter-, insecten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.
Groot antiek majolica sierstuk 19e eeuw, waarschijnlijk kroon van een kachel, voorstelling van een damesbuste met bloemen, rocailles en gouddecor 76x60x11cm. Restauratie bij voet, Cond.: R-G
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas 19e eeuw, gesigneerd met tekst en floraal decor (minimale chips glazuur bovenrand) 28,5x11,5cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.
Groot porseleinen paard, Duitsland "Plaue Schierholz" 2e helft 20e eeuw 44x35x16cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G
Russisch porseleinen schotel ca. 1900, gesigneerd met bloemendecor ø24,5cm. Cond.: G
Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G
Antieke DUitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G
Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.
Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met drakendecor (gesigneerd), gelijmd en beschadigd 27xø9,5cm. Cond.: M
Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G
Grote Duitse Westerwald steengoed pot ca. 1880 (Historisme, Neo Renaissance), oude haarscheur 30xø33cm. Cond.: R
Kavel van 5 delen antiek Chinees jade ca. 1900: 1x amulet met salamander en 4x inkthouders (bewerkt) 7-10cm. Cond.: G
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.
Vijf Chinese keramieken schaaltjes uit de Vung Tau Cargo ca. 1690 met duimrust (1x chip, 1x oude breuk) ø13cm. Cond.: R-G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Gelijmd Cond.: M
Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde houder ca. 1900 (deksel mist) 5,7x2,5x5cm. Cond.: R
Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een ganzenhoedster PE 528 (haarscheur in voet) 17,5cm. Cond.: M-R
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Munt van 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. Gustav (60 Kreuzer) KM 73. Cond.: VF
Twee werken Liny Kull 1953 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x engel met harp 24x27cm. en 1x haven 27x37,5cm. Cond.: G
Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G
Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Drie gouden munten van 10G: 1877 Willem III, 1917 WIlhelmina, 1927 Wilhelmina met 3x rand van 14 karaat goud. Totaalgewicht ca. 23,4gr. (munten ca. 20,1gr. Randen ca. 3,3gr.)