Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G
Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G
Oude Jugendstil vaas, gesigneerd Gallé bevat gebruikerssporen en slijtplekken 13x12x6cm. Cond.: R-G
Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.
Boheems kristallen 19e eeuwse parfumfles met gouddecor en rocailles 12xø8cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Vijf oude/antieke kristallen/glazen karaffen: 1x stel facetgeslepen karaffen met bloemendecors, 1x gegraveerd glas 19e eeuw met guirlandes en 2x amandelgeslepen karaffen (1x met zilveren dop) Cond.: G
Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.
Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.
Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G
Drie oude/antieke karaffen: 1x kristal gemerkt Moser, 1x kristal gemerkt Baccarat en 1x glas gegraveerd 19e eeuw 22-33cm. Cond.: G
Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.
Kavel van 8 delen Art Deco glaswerk, malachiet-kleurig o.a: 2x parfumverstuiver, 2x dekseldoosjes (1x chip), 1x vaasje, 1x stopflesje, 1x bonbonmand en 1x presenteerschaaltje 10-17cm. Cond.: R-G
Kavel van 31 spijkerbol tuitvaasjes ca. 1960, gekleurd en neutraal in goede staat 15-26cm.
Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...
Vijf-delig geslepen kristallen olie- en azijnstel met diamant- en waaierslijpsel in fraai geslepen kristallen ster op de bodem en draaibaar plateau (kleine schade) 23xø16cm.
Copier Leerdam 8-delige glazen gebaksset ca. 1930 17,5xø30cm. Cond.: G
Zes antieke Duitse roemer wijnglazen ca. 1920 met prachtige gravering en noppen 19xø8cm. Cond.: G
Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R
Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.
Ruitkristallen verdeelschaal ca. 1900 met losse etage (9-delig) in goede staat 21xø26cm.
Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G
Acht delen oud kristal 19e-20e eeuw: 2x grote facetgeslepen schalen, 1x hengselschaal, 4x geslepen schotels, 1x asbak (minimale chips) 12-ø34cm. Cond.: R-G