This website uses cookies

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

3 Delen zilver
Result: 25 EUR

5 Delen kristal/zilver
Result: 25 EUR

Zilveren boterspatel
Result: 25 EUR

2 Zilveren schaaltjes
Result: 25 EUR

Zilv. borstel + spiegel
Result: 25 EUR

2 Kristallen zoutvaatjes
Result: 25 EUR

Divers plated
Result: 20 EUR

Plated theekan
Result: 20 EUR

Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.

Plated theeset + schaal
Result: 20 EUR

Vier delen plated 20e eeuw: 1x bonboniere, 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 10-27cm. Cond.: G

Zilveren bestek
Result: 20 EUR

Zilv. tang + taartschep
Result: 20 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Zilv. lepel + fotolijstje
Result: 20 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

Leesbril
Result: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.