Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 22x30cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G
Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G
Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G
Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56
Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, besneeuwd berglandschap 23x16cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram ca. 1900 (Duitse School), aquarel op papier, een stel in Munchener kledendracht 27x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Houten beschilderde speelgoed kar ca. 1900 in goede staat 28x70x20cm. Cond.:G
Drie delen oud/antiek tinL 1x schenkkan ca. 1920 Meeuws en Zoon, 1x dekselcoupe 19e eeuw en 1x beker 19e eeuw met monogram 12-22cm. Cond.: R-G
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Grote antieke messing Jugendstil 6-lichts hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat met 6 glazen kapjes 102xø70cm.
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Franse manometre metallique Systeme atmospeheres Etalon Bourdon. gemaakt van messing, geslepen glas en emaille ca. 1900, geheel in originele foudraal 20x5x9cm. Cond.: G
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G