This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

3x Mahjongg spel
Result: 60 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 16,5x24x7cm., 11x24,5x14,5cm. en 11x25x12cm. Cond.: R-G

4 Zilv. munten, Spanje
Starting price 50 EUR

Vier zilveren munten 100 peseta's Spanje-Franco Cond.: ZFR-PR

2 Sets met munten
Starting price 50 EUR

Twee boxsets met munten: 1x set van 12 munten waaronder 11x munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x "New Vatican Coins" 5 dollars 2004 en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Eur...

Diverse munten
Result: 110 EUR

Diverse Nederlandse nikkelen en zilveren munten, 25x Nederland en 1x USA. Bevat onder andere oude guldens, 2,5G, 10G en 50G, Cond.: PR-ZFR

Album Enschede
Result: 125 EUR

Leuk album met ca. 140 oude diverse ansichtkaarten van Enschede 20e eeuw 32x27cm. Cond.: R-G

Album, ca. 120 kaarten kunst
Result: 20 EUR

Album met ca. 120 ansichtkaarten over kunst o.a: diverse oude meesters en impressionisten 30x26x3cm. Cond.: R-G

Tas 6 albums + losse vellen
Starting price 100 EUR

Kavel van 6 postzegelalbums DDR en losse bladen DDR (gestempeld en ongestempeld), leuk kavel 25-33cm. Cond.: G

3 Delen Kantonees
Result: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R

Fam Rose vaas, bloemen/vogels
Starting price 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G

4 Borden, Qulong
Result: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R

Studie, 4 hoofden
Result: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G

Schilderij, Duits
Starting price 325 EUR

J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G

C. Zycholl 1946
Starting price 40 EUR

C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Result: 15 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G

Kavel diversen
Result: 35 EUR

Kavel divers oud/antiek uit Duitsland: 1x ijzeren plaquette (antiek) 1738, 1x oude porseleinen tafelbel Dresdner, handbeschilderd met decor van vogels en goud ca. 1950, 1x boekje Meissener porzellan, ...

Collectie M. Esscher
Result: 40 EUR

Collectie met 5 boeken over de kunstenaar M.C. Esscher o.a: Leven en werk van Escher, De werelden van M.C. Escher, Visions of Symetrie etc.

2 Imari vazen
Result: 80 EUR

Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G

Imari schaal
Result: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.

2 Bustes
Result: 25 EUR

Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G

Chinese dekseldoos, calebas
Result: 450 EUR

Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G

Damast geweer
Result: 125 EUR

Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G

6 Porseleinen honden
Result: 60 EUR

Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G

Schilderij
Result: 50 EUR

Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R

Schilderij, Ritschie
Starting price 500 EUR

Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G