Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 16,5x24x7cm., 11x24,5x14,5cm. en 11x25x12cm. Cond.: R-G
Vier zilveren munten 100 peseta's Spanje-Franco Cond.: ZFR-PR
Twee boxsets met munten: 1x set van 12 munten waaronder 11x munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x "New Vatican Coins" 5 dollars 2004 en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Eur...
Diverse Nederlandse nikkelen en zilveren munten, 25x Nederland en 1x USA. Bevat onder andere oude guldens, 2,5G, 10G en 50G, Cond.: PR-ZFR
Leuk album met ca. 140 oude diverse ansichtkaarten van Enschede 20e eeuw 32x27cm. Cond.: R-G
Album met ca. 120 ansichtkaarten over kunst o.a: diverse oude meesters en impressionisten 30x26x3cm. Cond.: R-G
Kavel van 6 postzegelalbums DDR en losse bladen DDR (gestempeld en ongestempeld), leuk kavel 25-33cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Kavel divers oud/antiek uit Duitsland: 1x ijzeren plaquette (antiek) 1738, 1x oude porseleinen tafelbel Dresdner, handbeschilderd met decor van vogels en goud ca. 1950, 1x boekje Meissener porzellan, ...
Collectie met 5 boeken over de kunstenaar M.C. Esscher o.a: Leven en werk van Escher, De werelden van M.C. Escher, Visions of Symetrie etc.
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G
Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G
Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G