Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G
Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...
Twee grote oude marmeren met bronzen cassolettes ca. 1930, 53cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme sier-wandschotel met handgeschilderd damesportret op keramieken schotel (verso gemerkt) ca. 1880 met metalen omranding ø42cm. Cond.: G
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.
Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Grote antieke bronzen 4-lichts kaarskandelaar met engel, diverse bloemen en marmer 63cm. Cond.: G
Zeldzame oude Oosterse mahoniehouten schoenpoetskist met lades, latoenkoperen beslag, diverse flessen met koperen deksel, borstels etc. (met inhoud) 40x80x24cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist met koper inleg en uitklapbaar met velours schrijfgedeelte. Kelder met inktpot, pen en vakverdeling 16x35x25cm. Cond.: G
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Twee grote antieke Duitse porseleinen reservistenpijpen: 1x Hannov. Dragonder Regiment No 16 Luneburg 1899 - 1902 en 1x Weilburg 1868 PH. Weber Treue Diensten. 1x Pijp gaaf en 1x uiteinde pijpenkopje ...
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Grote oude bewerkte messing lamp met 3 putti en guirlandes 2e helft 20e eeuw in goede staat 34x30x30cm.
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Twee houten strik-wandlampen in Louis Seize stijl ca. 1900 (goudkleurig) 52cm. Cond.: G
Chinese bronzen 3-delige vliegenvanger 19e eeuw met vleermuizen-decor opgewerkt. In zeer goede originele staat 24xø16cm.
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G
Bronzen 3-lichts tafel lamp met 3 putti ca. 1900 in goede staat 40xø17cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Antiek wandreliëf van de Hollandsche scheepvaart 1813 - 1863 "Geen Nederlander zonder Oranje", havengezicht met vele figuren, soldaten en boten (koper of legering). Houten lijst gepolychromeerd 5xø27c...
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Zeer grote Hollandse 18e-19e eeuwse koperen wandschotel (doopschotel?) met doorsnede van 64cm. in zeer goede staat 13,5xø64cm.
Grote bronzen vijzel 16e-17e eeuw in goede originele staat met mooie patina 14xø18cm.
Antieke messing met marmeren bijzettafel (2 etagers) ca. 1900 bewerkt met guirlandes in goede staat 80xø33cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G
Antieke scheerset in etui bevattende 4 scheermessen met ivoren grip, gemerkt Lombard, Best silversteel Sheffield. Etui bewerkt met plated paardenhoofd en tekst "A. Kastor en Bros" 18x7x2cm. Cond.: G
Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele weg 29x25x12cm. Cond.: M
Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...
Oude compositie metalen 9-lichts lamp met putti 20e eeuw 48xø53cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen 15-lichts hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 65xø67cm. Cond.: G
Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G
Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Antieke karaffenhouder ca. 1900 (zg. tantaluskwelling) met goudkleurige metalen monturen met slot en voorzien van stel fraai geslepen kristallen karaffen welke gemerkt zijn met St. Louis France, 25x35...
Drie delen 19e eeuws beschilderd blik: 2x dekseldoos en 1x schaal (1 voetje stukje af) 13-35cm. Cond.: G
Oude figuren-tafellamp ca. 1920 met putti (huwelijk), nieuwe kabel, H.: 45cm. Cond.: R-G
Vooroorlogse grote aparte rieten lamp ca. 1920 in goede staat 190xø53cm.
Koperen Jugendstil kan ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede staat 30cm.
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Vernikkelde ketel met comfoor ca. 1900 in goede staat 30xø15cm.
IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.
IJzeren tsuba (China/Japan), gesigneerd ca. 1900 in pagode vorm met Foo hond ø6,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mis-dekselbeker, plated en verguld in goede originele staat 30xø14,5cm.
Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R
Kavel met 16 oude messing gegoten leeuwenkoppen met ring o.a. te gebruiken als meubelbeslag of deurkloppers ca. 1900 14x11x4cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse ingelegde theedoos van pallisander met bandintarsia en inlegwerk 11x12x15cm. Cond.: G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aarbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G
Twee antieke houten kisten Engeland: 1x grote sieradenkist met spiegel en lade en 1x lepelkistje (slotplaatje mist) 17x5x7cm. en 9x24x16cm. Cond.: G
Theedoos 19e eeuw van pallisander met parelmoer inleg. 1 Stukje mist, verder in goede originele staat 9,5x17,5x9,5cm.
Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken , geheel in goede staat 13x18x12cm.
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Drie 19e eeuwse parelmoer belijmde doosjes (1x theedoos en 2x lepeldoosje). Stukjes los (aantal wel erbij) 11-16cm. Cond.: R
Schrijf-scheepskist 19e eeuw met origineel beslag, hengsel, vakverdeling etc., beschilderd met mahonie-effect (lichte lakschades) 17x41x24cm. Cond.: G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 45x22x15cm.
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Oude Oosterse sieradenkist met lades, deurtje en jade plaquettes ca. 1950 in goede staat 17,5x24,5x12cm.
Oude Oosterse lederen gevlochten zweep met ingelegde houten grip(grip is tevens ingelegd met koperdraad, been en parelmoer) 200cm. Cond.: R-G
Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.
Oude lederen magazijnhouder met daarin 2 magazijnen (onduidelijk gemerkt) nw 37926, 1e helft 20e eeuw 12x7x4cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.
Gothische bijl 16e-17e eeuw in goede staat (geen beschadigingen) 60x18x4cm.
Groot jachtmes ca. 1900 met lederen schede en heft van koper met hertshoorn Cond.: G
Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G
Geweer 19e eeuw met bewerkte kolf. Kruitstamper mist, verder in goede staat 145cm.
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G
Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Elf delen 18e-19e eeuws tin: 3x klepkan (gemerkt), 2x kandelaar (1x beschadigd), 6x lepels 21-24cm. Cond.: R-G
Vijftein delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G