Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse doofpot van roodkoper met messing (licht bedeukt) 45xø22cm. Cond.: R-G
Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse ketels: 1x messing, (zgn. zakketel) 1x roodkoper (met zwaluwstaart verbinding). In goede originele staat, licht bedeukt ø15-ø27cm.
Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G
Oude Bauer Tiol filmprojector uit de 60-er jaren, Eugen Bauer Stuttgart Untertürkhem. Geheel in originele koffer in goede staat 38x32x20cm.