Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G
Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G
Afrikaans kleed, vol bestikt met schelpen en knopen 20e eeuw 77x24cm. Cond.: G
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G