Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...
Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...
Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G
Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.
Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U
Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G
Stel geslepen bierpullen met vlakverdeling tussen koordrand en geslepen ster op de bodem met oorgreep en zilveren (835/000) klepdeksel met duimgreep en dubbele parelrand. Op het deksel een spiegelgrav...
Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Zilveren bestek Haags lofje, deels voorzien van gravure, bestaande uit 6 lepels en 6 vorken. Diverse jaarletters en en diverse merktekens (o.a: van kempen, Gerritsen en van Kempen), tevens 1 lepel Hol...
Antieke zilveren strooier met afneembare dop d.m.v. bajonetsluiting, 835/000, ca. 227gr., 20xø7cm. Cond.: G
Bijbel met zwart fluweel, zilveren randen en versieringen (835/000), midden 18e eeuw (kleinkeur) 13x8x3cm. Tevens een pijpje voorstellend een man op paard, 835/000, MT: Wed. Hendrik Zieldorff Schoonho...
Aziatisch hardhouten vruchtbaarheidshanger met zilveren nagels aan zilveren montuur, filigrain bewerkt, waaraan zilveren jasseronarmbandje, L.: 15cm. Cond.: G
Engelse zeskantige zilveren strooier met afneembare dop, 925/000, MT: onleesbaar, ca. 127gr., 20xø7cm. Cond.: G
Stel zilveren kandelaars met strakke voet en balluster met dubbele filetrand, 925/000, 21xø10cm. Cond.: G
Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G
Penmesje 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse voorstellingen en kopse kant met bloem. Origineel stalen lemmet met onbekend meesterteken en heel bijzonder teken met ingelegde gouden afbeeld...
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Fraai Hollands zilveren presenteerblad (ovaal model) met geschulpte rand en floraal ajourgezaagd met in het midden een houten blad (cracele), 835/000, MT: onvindbaar, JL: M 1947, 41x29cm. Cond.: G
Veertien zilveren vorken, Haags Lofje 835/000: Cassette met 12 gebaksvorkjes, MT: Geert Herwig Veendam 1874 - 1895 en 2x vleesvorken, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, JL: E 1939, B: 19...
Mooie zilveren roomkan met brede schenkhals versierd met parelrand en gravure (langwerpig deukje). Geheel staand op 4 fraaie florale pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschotenm JL: T 1...
Engelse kristallen flacon met zilveren dop en kraag. De dop is voor geurdoorlating verstelbaar, 925/000, 14xø6cm. Cond.: U
Bijzondere antieke zilveren (835/000) aspergetang of schep met veerconstructie en fraaie Biedermeier graveringen. heften met schelpbevestiging en een ivoren heft, MT: J.A. Lintveld Amsterdam anbno 185...
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met zwarte leren kaft met zilveren slot met getrembleerde gravure bewerking, MT: Andries J. Nobel Schoonhoven, JL: A 1885, 15x9x6,5cm. en 1x bijbel met zwar...
Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G
Fraai ajourgezaagd zilveren vis-opdiencouvert Frankrijk, gemerkt Tallois Mayence ca. 1880, 30cm.
Bijzondere zilveren bonbonschaal (ovaal model), fraai ajourgezaagd met royaal versierde rand en mooie handgreepjes, MT: L. Marcelis Voorschoten, JL: Q 1951, ca. 158gr. 20x13x7cm. Cond.: U
Hollands zilveren geboortelepel bekroond met melkmeisje en gegraveerde steel. De bak is voorzien van uitgebreide tekstgravure, 835/000 grootkeur, MT: Feenstra Sneek ca. 1850, ca. 50gr. L.: 22cm. Cond....
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel Hollands met zilveren beslag en slot (zit los), 835/000, MT: onleesbaar, JL: J 1908, 15x9x6,5cm. en 1x Bijbel met zilveren slot, MT: vermoedelijk wed. Adria...
Zilveren loddereindoosje in kabinet-model met scharnierend deksel, 835/000, MT: onleesbaar, ca. 22gr. 4x3x2cm. Cond.: G
Fraai zilveren bonbonschaaltje (ovaal model) ajourgezaagd met geschulpte rand, 925/000, MT: Juw. Aubert en Zn. NV, JL: K: 1994, ca. 79gr. 12,5x8x4cm. Cond.: U
Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.
Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G
Klein Engels sterling zilveren Jugendstil beursje aan ketting met handgegraveerde strikmotiefjes, 925/000, 7,5x5x2cm. Cond.: G
Wit porseleinen zwavelstokpotje op 3 zilveren (835/000) pootjes met gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel en gedraaid zilveren (835/000) deksel met knop. MT: J. Held Amsterdam ca. 1860, 10xø8cm.
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met een dubbele sluiting, MT: Adrianus de Vaal Schoonhoven en 1x bijbel met een enkele sluiting met losse kaft 16x9x6cm. Beide met zwart lederen kaft