This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Koperen houtbak
Result: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

Secretaire Holland 1760-1780
Starting price 1.000 EUR

Secretaire Holland 1760-1780 eiken mahonie opgelegd, gebogen front met aan de zijkanten messing decoratie delen.Binnenwerk met vele laadjes en vakjes.

Balustervormige vaas
Starting price 180 EUR

Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.

Tafelklok
Starting price 380 EUR

Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.

Salontafeltje
Starting price 50 EUR

Hollands kerfgesneden notenhouten Jugendstil bankje, begin 1900, 80x37x47cm. Cond.: U

Miniatuur linnenkastje
Starting price 90 EUR

Antiek bruingebeitst vurenhouten kinderkastje, ca. 1900, 82x64x27cm. Cond.: U

24-delige messenset
Starting price 50 EUR

Sleutelkastje, fruit
Starting price 40 EUR

Sleutelkastje, fruit

Roodkoperen doofpot
Starting price 50 EUR

Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U

Reiswekker, kwartierslag
Starting price 500 EUR

3x Religieus in lijst
No reserve price

1x Heilig kruis met bolglas en goudkleurige lijst, 38x30x4cm. 2x Houten lijst met foto's, 27x22x2cm. Cond.: G

Ovaal zilveren tablet
Starting price 80 EUR

Meissen wandbord
Starting price 100 EUR

Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U

Zilveren wijnflesonderzetter
Result: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Starting price 225 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken

Porseleinen lamp
Result: 50 EUR

Porseleinen lamp met beeldengroep, Frankrijk 20e eeuw, bronskleurige voet en 2 fittingen, H:67cm. Cond.: G

Pillendoosje
Starting price 100 EUR

Pillendoosje
Starting price 100 EUR

Aquarel, J.H. Weisenbruch
No reserve price

Gaat retour

Nijgh
No reserve price

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

3x Pentekening
No reserve price

3 Werken op papier; 2 prenten en 1 ets Calksen Cond.: R

Secretaire
Starting price 1.250 EUR

Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.

Majolica bloempot
Result: 50 EUR

Majolica bloempot van Wessel Bonn 1016, pot compleet geribt. Binnenkant luchtgroen van kleur, 20e eeuw. 21xø26cm.

Mahonie kuifstoel
Result: 250 EUR

Mahonie stoel met grote kuif, ca.1880. 68x75x133cm.