This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Zilveren 3-delig theeservies
Starting price 725 EUR

Schitterend gaaf Hollands zilveren 3-delig theeservies 835/000, maker Van Kempen 1911 (het roomkannetje is 1910). Grote kan: 14cm.

Hanger WG
Result: 240 EUR

Hanger WG 585/000 met diamanten 8/8 W/SI tezamen 0.60 crt,en een rond gefaceteerde smaragd 0.33 ct, 2.7 gr.

Stilleven
Result: 165 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U

Keizer
Starting price 880 EUR

Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U

Eendeurs broodspinde
Starting price 1.300 EUR

Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.

Tapijt Armanibaft 300x180cm.
Starting price 250 EUR

Tapijt Armanibaft 300x180cm.

Wit platelen beeld Lejan
Starting price 175 EUR

Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G

Wijnglas 19e eeuw.
Starting price 80 EUR

Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.

Opaline vaas
No reserve price

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Armband
Result: 130 EUR

Armband, sterling 925, Norway, L,19cm, 84.3 gr.

Pepermuntdoosje
Result: 100 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.

Bi-color ring
Starting price 1.000 EUR

Bi-color ring 585/000, bezet met briljant W/VVS 0.50 ct.,Ø55 .,2.6 gr.

Ongesigneerd landschap
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, Twentsch interieur
No reserve price

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Result: 150 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

Parfumflesje
Starting price 175 EUR

Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.

Schilderij, boten
No reserve price

Schilderij, boten

bloemstandaard
Starting price 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Zilveren beugeltasje
No reserve price

Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm

Lievin Herremans
Starting price 1.100 EUR

Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U

Friese staartklok
Result: 240 EUR

Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.

Meissen wandbord
Starting price 100 EUR

Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U

Afrikaans masker
Starting price 150 EUR

Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen
Starting price 60 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.