Hanger WG 585/000 met diamanten 8/8 W/SI tezamen 0.60 crt,en een rond gefaceteerde smaragd 0.33 ct, 2.7 gr.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U
Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.
Bi-color ring 585/000, bezet met briljant W/VVS 0.50 ct.,Ø55 .,2.6 gr.
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U
Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.
Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G