Mooie zware zilveren briefopener 925/000, zeer mooi gegraveerd en het handvat eindigt in een kop van een papegaai, 211gr. 28.5 x 5cm.
Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, allen gaaf
Chinese vierkante porseleinen siervaas, ca. 1900 met randschade 30x12x12cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 835/000, makerskeur is niet goed leesbaar, H:3,3cm. 20gr.
Franse zilveren mosterdpot staand op 4 gebogen pootjes 835/000, met mooie afbeeldingen van engelen, 10.5x8.5x6.5 cm.
Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U
11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Mooi antiek zilveren mosterdpothoudertje met leuke afbeeldingen van een moeder met spelende kinderen. Met blauwe glazen binnenbak, H 10x6.5x4.5 cm. Cond.: G
Oorstekers WG 585/000 met ieder twee akoyaparels 6 en 8 mm.,en briljanten W/SI 0.22 ct.,L.28 mm.,7.6 gr.
Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U
Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U
Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m
Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 80x79x75cm. Cond.: U
Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U
Duitse carrousel messing vernikkeld. Speeldoos defect, niet gecontroleerd. H: 36cm. Ø17cm.
Akoya parel collier 3 rijig Slot WG 585/000. Zwarte akoyaparels 4 mm.,L.39 cm.
Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U
Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord met landschapsdecor, Chien Lung 18e eeuw, 3,5xø28,5cm. Cond.: G
Chinees trekpotje met takken en bloemen beschilderd, 18e eeuw, tuit en deksel met chip. H.: 12cm.
Antiek Hollandse zilveren natfruitschep 45gr, mooi gegraveerd en uitgezaagd. ca16x7cm
Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Usselo 45x34cm. Cond.: U
Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.
6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.
Imari flacon met stop, Japan ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden, 10x7,5x11,5cm. Cond.: U
3 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, 1 minimale chip, 1 haarscheurtje ø23cm.
Ring GG 585/000 met een robijn,smaragd en saffier carre en 2 briljanten W/SI 0.10ct.,Ø 53, 2.9 gr.
Antiek zilveren beker met prachtige bewerkte voet, 835/000, 19e eeuws, 177gr. ø8 x 16cm.
Kavel Robijnen 3.08 ct. Garnitur 8 stenen, Siam zeer goede kleur (foto gelijk)
Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U
Pop Armand Maseille (Germany 390 A.10.M.),met porseleinen hoofd ,originele kleertjes. H: 55cm.
Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G
Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.
Imari dekselpotje/theebusje, ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden en 2 scheepjes aan de rand van de pot, 10x7,5x12,5cm. Cond.: G
6 Chinese kop en schotels, blauw/wit met landschapsdecor, 18e eeuw, Chien Lung, ø11,5cm. Schotels zijn gaaf, diverse kopjes met chip 4,5xø7cm.
J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U
Grammofoon met koperen tuit en houtsnijwerk, 20e eeuw, 75x83x42cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten Biedermeier bank in zeer goede staat (bekleding is aan vervanging toe), 170x97x65cm. Cond.: G
2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U
2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.
Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse
Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm
Mooi bewerkte zilveren wijnfleshouder 925/000 rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes met glazen blauw binnenbakje, ø12.5, H 4.5 cm.
Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.
Kavel Robijnen 2.56 ct., garnitur 7 stenen zeer goede kleur.foto gelijk
Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U
J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U
Meinert Volkers (Enschede 1927 -), olieverf op paneel, zomers abstact landschap, 49x40cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met koeien, 40x60cm. Cond.: U
Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren. 50x60cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U
Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U
Grote bronzen wandluster met bronzen vrouwenfiguur, midden 19e eeuw. H:70cm.
Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U