This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Klokje
Result: 20 EUR

Klokje, jaarloper, messing met glas

Zaanse klok
Result: 20 EUR

Oude Zaanse klok, 20e eeuw met notenhouten kast, 63x27x18cm. Cond.: G

Raedhuisklok
Result: 20 EUR

Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.

Rond tafeltje
Result: 20 EUR

Rond notenkleurig tafeltje met vlechtvormig snijwerk, H:90cm.

2 Houtsnijwerken
Result: 20 EUR

2 Houtsnijwerken beelden aziatisch, H.:31cm.

Lampenvoet
Result: 20 EUR

Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G

3 delig kaststel
Result: 20 EUR

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.

Art Deco tegel, Duits
Result: 20 EUR

Duitse Art Deco tegel in houten lijst met voorstelling van boerendame en boerenjongen, 27x27cm. Cond.: G

Bordje
Result: 20 EUR

Bordje van het honderdjarige bestaan van het koningshuis 1813-1913. P.B. Delft. ø24cm.

Kristallen schaal
Result: 20 EUR

Gekleurd kristallen schaal, 8xø20cm. Cond.: U

Imari kaststel
Result: 20 EUR

Imari kaststel gem. Bareuther Waldsanen Bavaria. Beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw.

3 borden
Result: 20 EUR

3 Porseleinen borden met figurendecor van goede kwaliteit ca. 1983 Ø21,50cm.

4 borden
Result: 20 EUR

4 Porseleinen jaargetijden borden van de firma Koningszelt Bayer 199. Compleet met 4 certificaten boekjes. 20x20cm.

P.Horak
Result: 19 EUR

Pavel Horak, olieverf op paneel, papegaai 30x37cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Result: 19 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winterlandschap met figuren, 50x70cm. Cond.: G

Tuinbeeld
Result: 16 EUR

Tuinbeeld, meisje met mand H.35cm.

Div. verzilverd.
Result: 15 EUR

7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G

Zilveren servetring
Result: 15 EUR

Zilveren servetring, zeer mooi bewerkt

Aquarel Leo Kurpershoek
Result: 15 EUR

Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U

Plaat met bloemen
Result: 15 EUR

Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.

Jan van Delft
Result: 15 EUR

Jan van Delft, vetkrijt. voorstellend een boom.95x66cm

Art Deco damesportret
Result: 15 EUR

Art Deco damesportret, aquarel op papier, 22x30cm. Cond.: G

3 Speelgoedauto's
Result: 15 EUR

3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G

Doos diversen
Result: 15 EUR

Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.

Gedreven koperen spiegel
Result: 15 EUR

Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U

Divers speelgoed
Result: 15 EUR

6 Delen oud speelgoed o.a; leesplankje, blokkendoos van Vero, oude gietijzeren trolly/tram, 2 Schuco auto's in originele doos en een doosje met speelgoed, Cond.: G

Reclameplaat + stenen plaquette
Result: 15 EUR

Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G

3 Armige kaarsenkandelaar
Result: 15 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar met parelrand

2 Oude foto's
Result: 15 EUR

2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.

Sokkel
Result: 15 EUR

Kleine sokkel voor in de tuin

Doosje elektronica
Result: 15 EUR

Doosje elektronica

Kapstok + diversen
Result: 15 EUR

Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen

Oude stofzuiger
Result: 15 EUR

Oude stofzuiger, merk: Famulus.

Kavel passers en pennen
Result: 15 EUR

5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.

2 Barometers
Result: 15 EUR

2 Barometers, 20e eeuw, 43x18x3cm. en 48x19x6cm. Cond.: M

pers
Result: 15 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

2 Nachtkastjes
Result: 15 EUR

2 Witte moderne nachtkastjes ca. 10 jaar oud in goede staat, 50x65x43cm.

Japanse danseres in vitrine
Result: 15 EUR

Japanse danseres in glazen vitrine met grote groene rok H:60cm.

Glazen etagere
Result: 15 EUR

Glazen etagere met zilverkleurige voet, 30xø28cm. Cond.: U

3 Delig kaststel
Result: 15 EUR

3 Delig kaststel met vogels en bloemen

Oud orientaals beeld
Result: 13 EUR

Oude deurstopper in de vorm van een Orientaals beeld, voorstellende een man, 38x14x35cm.

Prent
Result: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Diverse sieraden
Result: 10 EUR

Diverse sieraden

Diverse delen koper
Result: 10 EUR

5 Delen divers koperwerk o.a; 2 kleine koperen emmertjes, tabaksdoos, blaker en bordjes met initialen, Cond.: G

Doos diversen
Result: 10 EUR

Doos diversen o.a; prenten, serviesgoed, bestek etc.

Spaarvarkentje
Result: 10 EUR

Zilverkleurig spaarvarken, 19x7x11cm. Cond.: U

Kavel blikken
Result: 10 EUR

Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U

Doos diversen
Result: 10 EUR

Doos met diversen, 20e eeuw.

3 Armige kaarsenkandelaar
Result: 10 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

Oliekan en perforator
Result: 10 EUR

Duitse oliekan van koper en een perforator

Paraplu ton
Result: 10 EUR

Eikenhouten paraplu ton met messing banden. 43xØ30cm.

Kavel diversen
Result: 10 EUR

Kavel diversen w.o; 2 koplampen van een oude auto/tractor. 1x oude pop (1952), staande petroleumlamp en diverse delen tin.

Doos divers
Result: 10 EUR

Doos divers klein spul

Plantentafel
Result: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

2 Persjes
Result: 10 EUR

2 Persjes

Piedestal
Result: 10 EUR

Piedestal 1.07x0.33m. ca. 1950

Aardewerk
Result: 10 EUR

Blauw aardewerk. 3 borden beschadigd. sauciere en dekselschaaltje intact.

2 Aardewerken wandborden
Result: 10 EUR

2 Aardewerken wandborden, Maastricht met stierenvechters decor

doos kookspulletjes
Result: 9 EUR

Doos met diverse kookspulletjes

Gravure
Result: 5 EUR

Lithografie Chapelle du St. Sepulcie, 30x20cm. Cond.: R

Doos diversen
Result: 5 EUR

Divers glaswerk, aardewerk, speeldoosjes etc. Cond.: G