This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Barok secretaire
Result: 100 EUR

Barok stijl secretaire ca. 1980, wortelnoten opgelegd op klauwpoten. Dubbelgebogen front met massief messing beslag. 105x81x45cm. Cond.: G

Pallisander kistje
Result: 100 EUR

Biedermeier theekistje met pallisanderfineer, slot van parelmoer, ca. 1840, 20x11cm.

2 Samac figuren
Result: 100 EUR

2 Bronskleurige figuren ca. 1900, Pavot,Par Guillemin. H.:35cm.

2 Tempelornamenten
Result: 100 EUR

2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G

Chinees Samson bord
Result: 100 EUR

Samson porseleinen bord met chinoiserie Fam Rose decor, ca. 1900, 4xø23,5cm.

Imari schotel
Result: 100 EUR

Japanse Imari porseleinen schotel met zeer fraaie cirkelvormige beschildering, 19e eeuw, ø31cm.

Gouda plateel vaas
Result: 100 EUR

Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G

Priester
Result: 100 EUR

Priester

3 Chinese blauwe schotels
Result: 100 EUR

3 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws, 3xø23cm.

Groot marmeren klokkenstel
Result: 95 EUR

Marmeren klokkenstel (1 kandelaar niet compleet), ca. 1900, 67x36x18cm. Cond.: R

Gouden munt 300 GLD.
Result: 90 EUR

Gouden munt van 300 GLD uit 1980, Nederlandse Antillen, Juliana Regina, in originele doosje van 's Rijks Munt Utrecht.

F.Leger
Result: 90 EUR

Fernand Leger, litho op papier, 23/100, abstracte compositie, 26x36cm. Cond.: U

3 Duitse porseleinen pijpen
Result: 90 EUR

3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U

Antieke tinnen maatkan
Result: 90 EUR

Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G

Blikken auto
Result: 90 EUR

Oude blikken auto de Baron 540 met opwindmechaniek van DBG Blechspielwaren, gesigneerd mbh. Onbespeeld in originele doos, 33x12x12cm.

Vierkante Tiffany lamp
Result: 90 EUR

Tiffany- stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

Vierkante Tiffany lamp
Result: 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

2 Klokjes en een speeldoosje
Result: 90 EUR

2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.

Kroonluchter, glas
Result: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G

Kroonluchter, glas
Result: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, 65xØ60cm. Cond.: G

Blauw chinese schotel
Result: 90 EUR

Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.

15 Chinees blauwe schoteltjes
Result: 90 EUR

15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.

Chinees presenteerschaaltje
Result: 90 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Gemberpot met console
Result: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

8 Chinese bruine terracotta theepotjes
Result: 90 EUR

8 Chinese bruine terracotta theepotjes met diverse motieven, 2e helft 20e eeuw, H:7cm. Cond.: G

5 Kopjes en schoteltjes
Result: 90 EUR

5 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13cm.), ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met bloemdecor, 1 schotel is gelijmd.

Denneboom, vrouwelijk naakt
Result: 85 EUR

Bob Denneboom (1909-2001, pastel op papier, zittend naakt, 57x95cm. Cond.: U

2 Stoelen, Thonet stijl
Result: 85 EUR

2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G

Driehoektafeltje
Result: 81 EUR

Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk

Horloge Trias
Result: 80 EUR

Horloge, automaat met chronograaf, merk Trias ø4cm.

Zilveren zoutbakje
Result: 80 EUR

Antiek Hollands zilveren zoutbakje 59gr ca 6.5hx6.0ø

2 Zilveren fazanten
Result: 80 EUR

2 Grote Hollandse zilveren fazanten 835/000, ca. 1984 puntgaaf, voor de echte verzamelaar, 81 gr. 15x7cm.

12 Mesjes en 12 vorkjes
Result: 80 EUR

12 Vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft

Kristallen kaasstolp met zilveren dop
Result: 80 EUR

Antiek kristallen kaasstolp Hollands met grote zilveren dop. Onder- schaal met randschade.

Zilveren zoutbakje
Result: 80 EUR

Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 56gr.

Robijnring WG
Result: 80 EUR

Robijnring WG 750/000 met 9 fijne gefacceteerde robijnen samen 0.82 ct. in zeer goede kleur, Ø 55,2.7 gr.

Diverse oorstekers
Result: 80 EUR

Diverse oorstekers, en hangertjes

Zilveren zoutbakje
Result: 80 EUR

Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.

Gerard Cornelis Krol, Usselermeer
Result: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), pastel op papier, Usselermeer, 37x80cm. Cond.: U

P.A.Nijgh
Result: 80 EUR

Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U

A. Coent
Result: 80 EUR

Gesig. A. Coent 1918, olieverf op paneel, landschap. 38x46cm. Cond.: R

Antieke speeldoos
Result: 80 EUR

Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R

Pop in doos (met certificaat)
Result: 80 EUR

Originele Annette Himstedt pop genaamd Lona, in originele doos met certificaat 1993/1994. L:75cm, Cond.: G, nieuwprijs 500 euro

Sleutelkastje, bloemen
Result: 80 EUR

Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.

52 Zilveren munten
Result: 80 EUR

Kavel met 52 zilveren munten. 35x zilveren guldens Juliana, 1x kwartje '54, 1x 10G munt '70, 10x zilveren rijksdaalders Juliana, 4x "dubbele kop" rijksdaalders '80, 1x "dubbele kop" gulden '80.

Sculptuur Orpheus
Result: 80 EUR

Sculptuur Orpheus met de leeuw, bronskleurige legering, 49x30cm.

Godslamp
Result: 80 EUR

Massief gegoten messing godslamp in Gothische stijl, Frankrijk ca. 1880

Art Deco klokkenstel
Result: 80 EUR

Art Deco klokkenstel ca. 1920, messing klok (31x18x9,5cm.) met roodkoperen wijzerplaat, de 2 vazen (26,5x12x5,5cm.) zijn van messing. Cond.: G

Klokkenstel
Result: 80 EUR

Antiek klokkenstel, compositie ca. 1900, 58x25x15cm. Cond.: R

Staartklok
Result: 80 EUR

Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U

Pianobankje
Result: 80 EUR

Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U

4 Eikenhouten stoelen
Result: 80 EUR

4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G

Salontafel met leer ingelegd
Result: 80 EUR

Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog

Mahoniehouten dressoir
Result: 80 EUR

Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G

Sculptuur van 2 meeuwen
Result: 80 EUR

Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.

Chinees presenteerschaaltje
Result: 80 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

6 Kop en schotels
Result: 80 EUR

6 Kop en schotels Maastricht Societe Ceramique ca. 1900, eikendecor, 6xø13cm.

2 Chinees blauwe bordjes
Result: 80 EUR

2 Chinese diepe schoteltjes, ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit gedecoreerd met stillevens. 3,5xø16,3cm.

Delftsblauwe plooischotel
Result: 80 EUR

Prachtige gesigneerde delftblauwe gelobte schaal, ca. 1900, van porceleine fles te Delft, 7xø34cm. Cond.: U

Meissen taartschaal
Result: 80 EUR

Messing taartschaal met daarin Meissen porseleinen tablet (gem. meissen) ca. 1900. 11xØ40cm. Cond.: U

Zilveren visschep
Result: 76 EUR

Zilveren visschep ajour gezaagd met bloemdecor mooi gegraveerd 30,5x4,5cm. 143gr.

Zilveren zoutbakje
Result: 75 EUR

Antiek Engels zilveren zoutbakje 50gr Birmingham anno1898 met origineel blauw binnenbakje. ca 6hx10x5cm

Schilderij
Result: 75 EUR

Gesigneerd van Holten, olieverf op linnen, winterlandschap met figuren, 50x60cm. Cond.: G

Charles Monstin
Result: 75 EUR

Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U

9 Oude pijpen
Result: 75 EUR

9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U

3 Oude lijsten
Result: 75 EUR

3 Oude lijsten begin 1900. 1x houten lijst met goud en leeuwekoppen eind 19e eeuw 18,5x2,5x1,5cm. 1x houten lijst Art Nouveau van tropisch hout met goud. 27x18x1,5cm. 1x koperen lijst Art Deco met bla...

Franse klok, koeienoog
Result: 75 EUR

Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M

Regelateur
Result: 75 EUR

Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U

Antiek romeins glaasje
Result: 75 EUR

Antiek vaasje mooi geirriseerd, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 10xø8cm.

Zilveren visitekaartendoosje
Result: 70 EUR

Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.

Zilveren mosterdpothoudertje
Result: 70 EUR

Zilveren mosterdpothoudertje, mooi strak model rustend op 4 bolpootjes 835/000, glazen binnenkant ontbreekt.

Camee
Result: 70 EUR

Camee, te gebruiken als hanger en als speld. Mooi bewerkte omranding.4x3 cm.

Parel collier
Result: 70 EUR

Barok akoyakweekparel collier L.41 cm., met sluiting GG 585/000, parels ca.7 mm.

Bernard Medema, Drentsche boerderij
Result: 70 EUR

Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U

Schilderij, boot
Result: 70 EUR

Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse VOC schepen, 40x50cm. Cond.: U

Wierookvat
Result: 70 EUR

Oude wierookbrander (kerkelijk), 20e eeuw, 15xø14cm. Cond.: U

Art Deco lampekap
Result: 70 EUR

Art Deco lampekap, metaal met glas, Amsterdamse school, gebrandschilderd, 18xØ13cm. Cond.: G

Barometer
Result: 70 EUR

Antieke barometer met veel snijwerk, 39x35x9cm. Cond.: U

Draak barometer
Result: 70 EUR

Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U

Antieke wieg
Result: 70 EUR

Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.

4 Blauwe schoteltjes
Result: 70 EUR

4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand

2 Delftse borden
Result: 70 EUR

2 Vroeg 18e eeuwse Delftsblauwe borden. 1x gedecoreerd met bloemen (4xø23cm.), lichte randschade. 1x gedecoreerd met wierookvat en gele rand (3xø23cm.), heeft meerdere randbeschadigingen.

Blauw porseleinen bord
Result: 70 EUR

Chinees blauw porseleinen bord, Chien Lung 18e eeuw, 4,5xø23cm.

2 Vazen
Result: 65 EUR

Twee Delftsblauwe aardewerk vazen (randschade) 19 cm

Zeefdruk op papier
Result: 62 EUR

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U

Zeefdruk op papier
Result: 62 EUR

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U

Zakhorloge + zakhorlogehouder
Result: 60 EUR

Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Result: 60 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880, snek, ankergang.

Zilveren roomschep + suikerschep
Result: 60 EUR

Zilveren roomschep + suikerschep 43gr.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Result: 60 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880, snek, ankergang.

2 Japanse pentekeningen
Result: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Schilderij, bostafereel met fazant
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U

B.Baaijens
Result: 60 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U

Willem de Zwart
Result: 60 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), houtskool opgehoogd met wit, tekening op papier, landschap, 16x12cm. Cond.: G

P.A.Nijgh
Result: 60 EUR

Pieter Arie Nijgh, Zierikzee proefdruk, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U

Hollands stadsgezicht
Result: 60 EUR

Ongesig., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 24x18cm. Cond.: U