Barok stijl secretaire ca. 1980, wortelnoten opgelegd op klauwpoten. Dubbelgebogen front met massief messing beslag. 105x81x45cm. Cond.: G
Biedermeier theekistje met pallisanderfineer, slot van parelmoer, ca. 1840, 20x11cm.
2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G
Samson porseleinen bord met chinoiserie Fam Rose decor, ca. 1900, 4xø23,5cm.
Japanse Imari porseleinen schotel met zeer fraaie cirkelvormige beschildering, 19e eeuw, ø31cm.
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
Marmeren klokkenstel (1 kandelaar niet compleet), ca. 1900, 67x36x18cm. Cond.: R
Gouden munt van 300 GLD uit 1980, Nederlandse Antillen, Juliana Regina, in originele doosje van 's Rijks Munt Utrecht.
Fernand Leger, litho op papier, 23/100, abstracte compositie, 26x36cm. Cond.: U
3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U
Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G
Oude blikken auto de Baron 540 met opwindmechaniek van DBG Blechspielwaren, gesigneerd mbh. Onbespeeld in originele doos, 33x12x12cm.
2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.
Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G
Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.
15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.
Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
8 Chinese bruine terracotta theepotjes met diverse motieven, 2e helft 20e eeuw, H:7cm. Cond.: G
5 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13cm.), ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met bloemdecor, 1 schotel is gelijmd.
Bob Denneboom (1909-2001, pastel op papier, zittend naakt, 57x95cm. Cond.: U
2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G
Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk
2 Grote Hollandse zilveren fazanten 835/000, ca. 1984 puntgaaf, voor de echte verzamelaar, 81 gr. 15x7cm.
12 Vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft
Antiek kristallen kaasstolp Hollands met grote zilveren dop. Onder- schaal met randschade.
Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 56gr.
Robijnring WG 750/000 met 9 fijne gefacceteerde robijnen samen 0.82 ct. in zeer goede kleur, Ø 55,2.7 gr.
Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), pastel op papier, Usselermeer, 37x80cm. Cond.: U
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U
Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R
Originele Annette Himstedt pop genaamd Lona, in originele doos met certificaat 1993/1994. L:75cm, Cond.: G, nieuwprijs 500 euro
Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.
Kavel met 52 zilveren munten. 35x zilveren guldens Juliana, 1x kwartje '54, 1x 10G munt '70, 10x zilveren rijksdaalders Juliana, 4x "dubbele kop" rijksdaalders '80, 1x "dubbele kop" gulden '80.
Art Deco klokkenstel ca. 1920, messing klok (31x18x9,5cm.) met roodkoperen wijzerplaat, de 2 vazen (26,5x12x5,5cm.) zijn van messing. Cond.: G
Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U
Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U
4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G
Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog
Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
6 Kop en schotels Maastricht Societe Ceramique ca. 1900, eikendecor, 6xø13cm.
2 Chinese diepe schoteltjes, ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit gedecoreerd met stillevens. 3,5xø16,3cm.
Prachtige gesigneerde delftblauwe gelobte schaal, ca. 1900, van porceleine fles te Delft, 7xø34cm. Cond.: U
Messing taartschaal met daarin Meissen porseleinen tablet (gem. meissen) ca. 1900. 11xØ40cm. Cond.: U
Zilveren visschep ajour gezaagd met bloemdecor mooi gegraveerd 30,5x4,5cm. 143gr.
Antiek Engels zilveren zoutbakje 50gr Birmingham anno1898 met origineel blauw binnenbakje. ca 6hx10x5cm
Gesigneerd van Holten, olieverf op linnen, winterlandschap met figuren, 50x60cm. Cond.: G
Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U
9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U
3 Oude lijsten begin 1900. 1x houten lijst met goud en leeuwekoppen eind 19e eeuw 18,5x2,5x1,5cm. 1x houten lijst Art Nouveau van tropisch hout met goud. 27x18x1,5cm. 1x koperen lijst Art Deco met bla...
Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M
Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U
Antiek vaasje mooi geirriseerd, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 10xø8cm.
Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.
Zilveren mosterdpothoudertje, mooi strak model rustend op 4 bolpootjes 835/000, glazen binnenkant ontbreekt.
Barok akoyakweekparel collier L.41 cm., met sluiting GG 585/000, parels ca.7 mm.
Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse VOC schepen, 40x50cm. Cond.: U
Art Deco lampekap, metaal met glas, Amsterdamse school, gebrandschilderd, 18xØ13cm. Cond.: G
Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U
2 Vroeg 18e eeuwse Delftsblauwe borden. 1x gedecoreerd met bloemen (4xø23cm.), lichte randschade. 1x gedecoreerd met wierookvat en gele rand (3xø23cm.), heeft meerdere randbeschadigingen.
Chinees blauw porseleinen bord, Chien Lung 18e eeuw, 4,5xø23cm.
Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U
Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U
Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), houtskool opgehoogd met wit, tekening op papier, landschap, 16x12cm. Cond.: G
Ongesig., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 24x18cm. Cond.: U