Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.
Art Deco klokkenstel ca. 1920, messing klok (31x18x9,5cm.) met roodkoperen wijzerplaat, de 2 vazen (26,5x12x5,5cm.) zijn van messing. Cond.: G
Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G
Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.
Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis en facet geslepen glas, ca. 1890, loopt goed, incl. sleutels, 11x9x5,5cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.
Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U
Engels staand horloge ca. 1800. In eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat met 1-daags uurwerk.
Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.
Schwarzwalder schilderijklok (rugwand mist), uurwerk niet getest, 54x26x20cm. Cond.: R
Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, ca. 1970 Engelse stijl van het merk WUBA, 30x12x15cm. Cond.: G
Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M
Franse comtoise van gedreven koper 20e eeuws, uurwerk niet nagekeken, 140x36x15cm. Cond.: G
Frans eikenhouten wandklok ca. 1920. Gemerkt: Dufa 36x36x14cm.
Oude pubklok met beukenhouten kast, 30-er jaren, gemerkt Trademark Seikosha, 12xØ7cm. Cond.: G
Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.
Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G
Mysterieus grote sculptuur dame met kelk brons,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.
Eikenhouten wandklok 80-er jaren. Komt nieuw uit de doos, nooit gebruikt. 80x32x13cm.
Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G
Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.
Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)
Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.
Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.
Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G
Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.
Marmeren klokkenstel (1 kandelaar niet compleet), ca. 1900, 67x36x18cm. Cond.: R
Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...
2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M
Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R
Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G
Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R
2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R
Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.
Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U
Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U
Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R
Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G
Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G
Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G
Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G
Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.
1 x Porseleinen jaarloper met stolp van het merk Hermle (loopt op batterij). 1x Kienzle wereldtijdklok van messing (werkt op batterij), met origineel boekje.
Klein eikenhouten Zaans klokje met peervormige gewichten ca. 1970, 50x23x14cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U
Zweedse cartelklok ca. 1950. Goudkleurige kast met ivoorkleurige wijzerplaat. L.:48cm.
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.
Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G
2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.
Kortstaart klok Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten
Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.