Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G
Mysterieus grote sculptuur dame met kelk brons,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.
Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G
Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.
Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.
2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M
Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G