This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Aardewerken fruitservies
Starting price 50 EUR

Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G

Dekselvaas
Starting price 50 EUR

Een Fam Verte Chinees porseleinen dekselvaas 40 cm (schade)

Theepot, krantafdruk.
Starting price 40 EUR

Bijzondere aardewerken theepot in de vorm van een verfrommelde krant, ontwerper J. Mihalik, Mahler Art 4 By ERGO, ca. 1970, 27,5x16x10cm.

Vaas
Result: 45 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)

8 Stuks porselein
Starting price 60 EUR

Kavel divers porselein o.a; 2 trekpotjes, 5 bordjes, beeldje van een kind, dekselpotje, theebusje etc.

Schotel
No reserve price

Een blauw aardewerk schotel, Makkum 22 cm. Rond 1970

Aardewerken schaal
Starting price 10 EUR

Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U

Villeroy en Boch dekselvaas
Result: 40 EUR

Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G

Kapitale dekselvaas
Starting price 150 EUR

Kapitale dekselvaas China eind 20e eeuw, blauw-wit gedecoreerd met draken en fhoo honden. H 90cm. Ø45 cm.

Opaline vaas
No reserve price

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Porseleinen koffieset
Starting price 25 EUR

Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...

Asbak + fruitschaal
Starting price 30 EUR

1x Kristallen fruitschaal met bloemen bewerkt 10,5xø20cm. 1x Kristallen asbak met verschillende slijptechnieken bewerkt 5,5xø14cm. Beide gaaf, eind 20e eeuw.

Set oranje vazen
Starting price 90 EUR

Oranjekleurige vazenset van kunstglas, nieuw. Div. afm.

12 glazen + tafelbel
Result: 35 EUR

6 Kristallen whiskeyglazen (10xø8cm.) met mooi slijpdecor, 6 kristallen borrelglaasjes (8xø4cm.) en een kristallen tafelbel (13,5xø6cm.)

Set groene vazen
Starting price 90 EUR

Groenkleurige vazenset van kunstglas, nieuw. Div. afm.

2 Vazen
Starting price 40 EUR

2 Kristallen vazen met mooie slijptechnieken (o.a; Amandel en ruit slijptechniek). 24xø12cm. en 28,5xø10cm. Cond.: G

6 Glaasjes en bonbonniere
No reserve price

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Dekselpot + mandje
Starting price 40 EUR

1x Kristallen mandje met mooi geslepen decor, gaaf, 15,5x18,5,12cm. 1x Kristallen dekselpot 18xø13cm. Eind 20e eeuw.

3 Chinese loddereinflacons
Starting price 60 EUR

3 Chinese loddereinflacons van persglas. handbeschilderd met figurendecor (2x) en bloemendecor (1x), 20e eeuw, ca. 9cm.

2x Tulpenvaas wit
Starting price 20 EUR

2 Glazen tulpenvazen wit met zwart, nieuw. 10x30cm.

Wijnglas 19e eeuw.
Starting price 80 EUR

Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.

7 blauwe schoteltjes
Result: 40 EUR

7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.

2 chinese borden
Result: 140 EUR

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Result: 50 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.