2 Oude loepen en 1 toneelkijker met handvat van parelmoer, begin 20e eeuw, Cond.: U
Oude koperen samovaar (tuit van de ketel mist), 20e eeuw, 67xØ30cm. Cond.: R
Nieuw klokje met bamboe-look gem. Franklin & Murphy Oxford. Uurwerk werkt op batterij 16x5x22cm.
Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G
Antieke weegschaal met gewichten van metaal, ca. 1900, 52x22x17cm. Cond.: G
Zilverkleurige bonbonschaal op voet. Rand gedecoreerd met bloemen en 2 oortjes. 34x13x15cm. Cond.: U
Minitrix 12202 DB BR221 Diesel-locomotief donkerrood/donkergrijs.
Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.
Japans kamerscherm + waaier. zwartlak (kleine beschadigingen). Schildpad handvat aan waaier.
2 Stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G
Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.
Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.
1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G
Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.
4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G
Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer
Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U
Vruchtenhouten paneeltje met snijwerk, oosterse voorstelling van 2 dames bij een tempel, 60-er jaren, 40x50cm. Cond.: R
Oud gietijzeren deurklopper in de vorm van een vrouwengezicht (aan 1 zijkant een stukje weg), ca. 1975, 20x14,5cm.
Twee pijpenrekken met pijpen, begin 20e eeuw, besneden/bewerkt hout, Cond.: U
Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G
Opgezet wezeltje op boomstronk (18x25x8cm.) en een gewei van een bok (6-ender) uit 1958, Cond.: G
2 Geelkoperen vaasjes met ram-koppen, als schemerlamp, ca. 1910.
Kavel koperwerk o.a; roodkoperen stoofje met brander 11x15cm. 9x geijkte gewichten van 500 tot 5 gram.
Jugendstil lederen portemonnee met lieveheersbeestje als sluiting. 8x5,5cm.
Jugendstil gaslamp armatuur, messing met bloemen en zweepslag vorm, begin 20e eeuw, 137x40x10cm. Cond.: G
3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U
3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G
Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.
Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U
6 Delen oud speelgoed o.a; leesplankje, blokkendoos van Vero, oude gietijzeren trolly/tram, 2 Schuco auto's in originele doos en een doosje met speelgoed, Cond.: G
Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G
2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.
Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
Oude deurstopper in de vorm van een Orientaals beeld, voorstellende een man, 38x14x35cm.
5 Delen divers koperwerk o.a; 2 kleine koperen emmertjes, tabaksdoos, blaker en bordjes met initialen, Cond.: G
Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U
Kavel diversen w.o; 2 koplampen van een oude auto/tractor. 1x oude pop (1952), staande petroleumlamp en diverse delen tin.