Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken
Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G
Grote geelkoperen ketel op staande komfoor, rijkelijk bewerkt met gegoten ornamenten ,van latere datum ca. 1900. 122xø35cm. Cond.: G
1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G
2 Bronzen neo-gotische kandelaars op drie leeuwenpootjes. Begin 18e eeuws, 45cmxø17cm.
3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G
11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U
Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G
3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U
Grote koperen kloosterkan 18e eeuws met ornamenten ,van latere datum, 65xø35cm.
2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G
Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G
2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U
2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).
Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.
6 Oude boekjes; 1x Exotische siervogels, 1x Jungle Book 1916, 1x Jardin De Plaisir 1605, 1x nagedachtenissenboekje met gedichten ca. 1880, 1x Leven en lotgevallen van David Copperfield 2e druk, 1x Hau...
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot.. Goud op snee
Hollandse statenbijbel van Nicolaas Haas Amsterdam, anno 1748, 22x26,5x11,5cm.
Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G
Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U
Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G
Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 10x7,5x2,5cm. Cond.: G
Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 14x10x3,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R
Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes
2 Keramische wandplaquettes met auto's erop verwerkt, 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, 15x17cm en 17x14cm. Cond.: G
9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U
Groen gepatineerd aardewerken beeldje van een knielend kindje met een vogel in de hand (beschadigd bij de staart), 23x11cm.
Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U
1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.
Anitquarisch boekwerk in bruinlederen band over de Joodse oudheden van Flavius Josephus, anno 1722, 10x25x41cm.
Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.
Oude steenbakvorm voor 7 stenen van beukenhout, ca. 1930, 98x27x8cm.
4 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje compleet uitgewerkt met messing sluiting 3,5xØ3cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegr...
2 Chinese doosje messing/zilverkleurig compleet opgelegd met figurendecor, ca. 1950/1960. Ronde doosje: 7,5xØ6,5cm. Ovale doosje: 6,5x4,5x2,5cm.
Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.