Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G
Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G
Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G
Ongesig. kubistisch schilderij 30-er jaren, figuur met muis. 100x70cm. Cond.: G
Ongesig., kubistisch schilderij 30-er jaren, naakte figuur. 100x60cm. Cond.: G
Kubistische schilderij 30-er jaren, olieverf op linnen, twee figuren. 90x100cm. Cond.: R
Perzisch aquarel op papier opgehoogd met dekkend wit 19e eeuws (klein scheurtje), 20x21cm. Cond.: G
Ongesig. aquarel van een beeld van twee figuren, 17,5x27cm. Cond.: G
J. Beermann 1989, acryl op papier, abstracte compositie. 50x70cm. Cond.: U
B. Hermans ca. 1930, olieverf op paneel,bloemstilleven 30x40cm. Cond.: U
Gottfried Stahly Rychen ca. 1840, olieverf op paneel. 23x17cm. Cond.: U
Gesig. A.M. , olieverf op linnen, Surrealistisch kubistische schepen, 18x24cm. Cond.: G
Gottfried Stahly Rychen ca. 1840, olieverf op paneel, Montreux bij meer van Geneve Zwitserland. 23x17cm. Cond.: U
M. Verhulst, aquarel op papier, hondeportret 20-er jaren, 12,5x18cm. Cond.: G
18 Franse modegravures op papier 19e eeuws(sommige ingekleurd), 13x21cm. Cond.: G
Jacoba Surie (1879-1970 Amsterdamse joffer), aquarel op papier, stilleven met potten, 49x59cm. Cond.: U
Barokschilderij 18e eeuw, olieverf op paneel, personen met ezel. 25,5x36cm. Cond.: G
Ond. gesig. pendant zomer/winter begin 20e eeuw, olieverf op paneel, 27x21cm (x2). Cond.: U
Gesig. Fiem, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U
Gesig. Arien Roban, olieverf op linnen, Amsterdam bij avond, 50x60cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op linnen, herfstmorgen in Denekamp, 50x60cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878-1967 Ermelo), olievrf op linnen, De stenderkast van Buurse 50x70cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 51x77cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen, 45x60cm. Cond.: U
Gesig. J. Veen, olieverf op linnen, landschap met molen in de Haagse school stijl. Cond.: U
E.V.T. Leech 1903 Engeland, olieverf op linnen 40x60cm. Cond.: G
Adri Visser 1887 - Den Haag, olieverf op linnen, gezicht op Dordrecht 43x36cm. Cond.: U
Ongesig. ca. 1900, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap Cond.: G
Ongesig. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 18x24cm.
Ongesig. olieverf op paneel, bloemstilleven ovaal 12x17cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, winter met knotwilgen 18x24cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter met molen 18x24cm.
Ongesig. olieverf op linnen, wintertafereel met paard en gespan 18x24cm. Cond.: U
Olieverf op paneel, Belgisch interieur moeder met kind 24x18cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter 24x18cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, bloemenplukkende kinderen 30x40cm. Cond.: U
Gesig. A. Mary, aquarel op papier, jachttafereel 30x40cm. Cond.: U
Gesig. Renaeld, olieverf op papier, interieur met man en kind 41x51cm. Cond.: G
Gesig. Renaeld '97, olieverf op paneel, vrouw met hoed 48x38cm. Cond.: G
Renaeld, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 56x44cm. Cond.: U
Renaeld '90, olieverf op paneel, clown 42,5x54,5cm. Cond.: U
G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x olieverf op papier 41x54cm. Cond.: U
G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x houtskool op papier, vrouwelijk naakt 24x31cm. 21x42cm. 27x38cm. Cond.: U
4x G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x19cm. 28x38cm. 27x36cm. 27x35cm. Cond.: U
2 Antieke gravures 17-18e eeuws. 1x Michael Sorello Sculp Raph.inv. 37x27cm. Cond.: G. 1x Franco Borsi Sculp, Pagni da orfan Michelo Raphael Pinse 30x40cm. Cond.: G
C. Benedek(Hongaarse schildersnaam), aquarel op papier, passagiersschip vaart tegen vikingschip 16x22cm. Cond.: U
Pierre Alechinsky, kleurenlitho uit oktober 1950, `Petit compostition, 12,5x25cm.
Andy Warhol, zeefdruk op zilverkarton "Self`-Portrait",genummerd l.o.71/500, 23x23cm.
Salvador Dali,(1904-1989) ets ,"Diffamation I"r.o. gesign.door Dali en Tim Mittelberg genummerd:29/150, 22x25cm.
Georges Braque,(1882-1963)kleurenlitho, "Ciel gris II" literatuur:Braque,The Complete graphics No.1033, blz.295, 10x22,5cm.
Henri de Toulouse Lautrec 1864-1901,kleurenlitho (postume druk),"Le Tub"genummerd 726/1250, voorzien van blindenstempel Toulouse Lautrec Circle.en watermerk TL, 51x40cm.
Marc Chagall, litho uit 1965 gedrukt van twee strenen."Composition", 20x25cm.
Henri Matisse (1869-1954) litho uit 1949, herkomst: Galerie Maeght,Paris, 25,5x37cm.
Joan Miro (1893-1983), litho uit 1965, "Part of Cartones"Herkomst:Pierre Matisse Galery, New York, 7,5x22cm.
Ongesigneerd landschap met knotwilgen, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: U
Frank Schouten, olieverf op linnen, boer met koeien
Gesigneerd Louise Boermeester, voorstellende Samson en Delilah, 110x110cm. Cond.: U
Welese Ting, litho op papier, moderne compositie 50x70cm. Cond.: U