Gesig. Renaeld, olieverf op papier, interieur met man en kind 41x51cm. Cond.: G
Gesig. Renaeld '97, olieverf op paneel, vrouw met hoed 48x38cm. Cond.: G
Renaeld, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 56x44cm. Cond.: U
Renaeld '90, olieverf op paneel, clown 42,5x54,5cm. Cond.: U
G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x olieverf op papier 41x54cm. Cond.: U
G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x houtskool op papier, vrouwelijk naakt 24x31cm. 21x42cm. 27x38cm. Cond.: U
4x G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x19cm. 28x38cm. 27x36cm. 27x35cm. Cond.: U
3x Ch. Boussard mideen 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht). 1x vrouwelijk naakt 34x52cm. 1x stadsgezicht 26x35cm. 1x landschap met boerderij 44,5x35,5cm. Cond.: G
2 Antieke gravures 17-18e eeuws. 1x Michael Sorello Sculp Raph.inv. 37x27cm. Cond.: G. 1x Franco Borsi Sculp, Pagni da orfan Michelo Raphael Pinse 30x40cm. Cond.: G
C. Benedek(Hongaarse schildersnaam), aquarel op papier, passagiersschip vaart tegen vikingschip 16x22cm. Cond.: U
Pierre Alechinsky, kleurenlitho uit oktober 1950, `Petit compostition, 12,5x25cm.
Andy Warhol, zeefdruk op zilverkarton "Self`-Portrait",genummerd l.o.71/500, 23x23cm.
Salvador Dali,(1904-1989) ets ,"Diffamation I"r.o. gesign.door Dali en Tim Mittelberg genummerd:29/150, 22x25cm.
Georges Braque,(1882-1963)kleurenlitho, "Ciel gris II" literatuur:Braque,The Complete graphics No.1033, blz.295, 10x22,5cm.
Henri de Toulouse Lautrec 1864-1901,kleurenlitho (postume druk),"Le Tub"genummerd 726/1250, voorzien van blindenstempel Toulouse Lautrec Circle.en watermerk TL, 51x40cm.
Marc Chagall, litho uit 1965 gedrukt van twee strenen."Composition", 20x25cm.
Henri Matisse (1869-1954) litho uit 1949, herkomst: Galerie Maeght,Paris, 25,5x37cm.