This website uses cookies

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Diverse zilveren bestekonderdelen
Result: 25 EUR

Zilveren visitekaartendoosje
Result: 70 EUR

Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.

Zilveren visschep
No reserve price

Zilveren schaal
No reserve price

Zilveren theekan
No reserve price

Zilveren theekan
No reserve price

Zilveren hengsel
No reserve price

Zilveren tasjehouder
Starting price 400 EUR

Ovaal zilveren tablet
Starting price 80 EUR

Zilveren wijnflesonderzetter
Result: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Pillendoosje
Starting price 100 EUR

Pillendoosje
Starting price 100 EUR

Groot zilveren tablet
Starting price 2.950 EUR

Groot zilveren tablet 833/000, Rotterdam ca. 1852, maker: Jan Georg Grebe. Mooi gegraveerd. 70,5x46cm. 3050gr. Bijzonder mooi stuk.

ZIlveren kandelaar
Result: 40 EUR

ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.

Verzilverde kan met parelrand
Result: 25 EUR

Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.

Zilveren zoutbakje
Result: 80 EUR

Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.

Verzilverde visschep
Starting price 40 EUR

Verzilverde visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

Verzilverd bestek
Result: 35 EUR

Groot kavel met diverse verzilverde bestekdelen van Gero.