Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...
Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2015 D (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. set "The Blue Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.
Twee oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x in lederen koffer ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken, 1x lederen beklede kist ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken 20-23cm. Cond.: R-G
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 43x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 1x1300 en 1x 1008-1009) en 2 trafo's (5000 en 6000), fucnties niet getest. In redelijk tot goede staat.
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 45x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 2x1300) en 2 trafo's (5007 en 5075), functies niet getest. In redelijk tot goede staat.
Lehmann L.G.B. 2073 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Oude stoommachine van Bing Bavaria in redelijk tot goede staat 22x22x26cm.
Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...
Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.
Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G
Lehmann L.G.B. set "The Big Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.
Twee delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) in originele dozen: 1x 3062 en 1x 3064, in redelijk tot goede staat.
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met houten stenen en papieropdruk, 1x blikken doos met met speelstukken van bamboe en been, 1x met speelstukken van donkergekleurd bamboe en been, 1x blikken doo...
Vier oude Mahjong spelen 20e eeuw: 1x houten doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos en speelstukken van hout met papier be...
Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...
Eikenhouten poppen-linnenpers ca. 1900 (werkt met gewicht) in zeer goede originele staat 33x56x31cm.
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met speelstukken van bamboe (en been?), 1x kartonnen doos met speelstukken van houten en papier bedrukt, 1x houten doos ca. 1930 met speelstukken va...
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 4068, 1x 4069 en 1x 4011 (in originele doos), in redelijk tot goede staat.
Vijf delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 2001, 1x 4041, 1x 4043, 1x 4044 (met originele doos) en 1x 4047 (met originele doos). Allen in redelijk tot goede staat.
Zeven delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 2x 5010, 1x 5012 Super, 2x 3530, 2x1030, allen behalve 1x 5010 met originele doos, in redelijk tot goede staat.
Kavel oud speelgoed met o.a: 1x stoommachine made in West Germany ca. 1950 (beschadigd), 5x Fleischmann wagons, 1x kindernaaimachine USSR, 10-26cm. Cond.: R
Drie oude speelgoed walsen: 1x plastic wals van "Rex", model "Billy Smoke" met afstandsbediening (bespeeld) 25x14x13cm., 1x blikken groene wals met draaibare chaffeur 27x15x13cm. (redelijke staat) en ...
Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met bamboe beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met bamboe (en been?) speelstukken, 1x blikken doos ca. 1930 met bamboe en benen speelstuk...
Groot blikken poppenhuis omstreeks 1960 met inventaris, made in Japan. 42x66x22 Cond:R\G
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met stof belijmde doos met speelstukken van bamboe en been belijmd ca. 1930, 1x kartonnen doos met speelstukken van hout en papier belijmd, 1x kartonnen doos met...
Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G
Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2045 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4002 en 1x 4040 BP, allen met originele doos in redelijk tot goede staat.
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4061 (met originele doos), 1x 4001, 1x 4003, 1x4011 en 1x 4066. Condities van matig tot goed (enkele delen missen).
Chinees Mahjongg spel 2e helft 20e eeuw in houten met leder beklede kist. Bevat bamboe met benen speelstukken 9,5x23x14cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G
Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.
Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.