Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...
Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G
Goud- of muntenweegschaal anno 1749, met bronzen geeikte gewichten en etiket met tekst: Deze gewigten werden gemaakt bij J.Mastenbroek Stadseijk en Mr Balansemaker tot Amsterdam. in originele staat. 2...
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.
Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G
Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G
Chinese lakwerk naaikist 19e eeuw met goudbeschildering. Mooie kwaliteit met lade en te openen deksel. Binnenin vakverdeling met twee deksel. Rondom, van binnen en van buiten beschilderd met figuren e...
Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G
Twee leuke zak-kroonluchters 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 50xø30cm. Cond.: G
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G
Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...
Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G
Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.
Twee Franse tafellampen ca. 1880 (antieke voet, electrificering later) van zwart marmer met compositiemetaal 70xø40cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G
Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G
Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G
Zeldzaam model chemie-weegschaal ca. 1920 met ingebouwde microscoop en lauminium houders voor stikstof etc. 45x37x27cm. Cond.: G
Tafellamp ca. 1920 met een bulderend damhert van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd met glas-in-lood kap 51cm. Cond.: G
Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.
Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en glas-in-lood kap met opengewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G
Oude kerk-wandbel van brons met gietijzeren houder ca. 1930, bel met opschrift "J. Grasmayr Innsbruck" 51x30x24cm.
Italiaanse wandrelikwie 18e-19e eeuw met notenhouten omlijsting en tinnen medaillon, voorstellend een schrijvende figuur met adelaar ø11,5cm. Cond.: G
Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G
Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G
Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G
Messing stoof 18e -19e eeuw, opengewerkt en gegraveerd rondom met florale decors 17x19x18,5cm. Cond.: G
Zeven delen antiek tin: 1x grote Jugendstil schenkkan (zweepslagdecor), 1x maatbeker ca. 1800, 1x beker 17e-18e eeuw, 1x zoutstrooier 19e eeuw (of later) en 3x tinnen borden 19e eeuw 10-31cm. Cond.: G
Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G
Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G
Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG
Oude kristallen plafoniere 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø30cm.
Een gesigneerde messing olielamp, E Hueck nr. 2024, monogram A.M. in vierkant. En een tinnen snavelkan met Jugendstil floraal zweepslagdecor W.M.F met tekst. 26-38 cm Cond:G
Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G
Vier grote antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 24-32cm. Cond.: G
Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G
Antieke Franse goudweegschaal 19e eeuw, louisdor ducat in doos, 12x6x2,5 Cond:G
Drie antieke Duitse fotokaarten albums vol met fotokaarten ca. 1870-1900 (mooi tijdsbeeld) van goedgestelde families (1 rug ligt los) 21-29cm. Cond.: G
Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G
2 Antieke Duitse kannen omstreeks 1800,1 tinnen klepkan gestempeld I.M.W met Leeuw, 1 terracotta blauwe klepkan(snavelkan) tinnen deksel.21-25 cm.Cond G
Zes antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 in goede staat 14-27cm. Cond.: G
Vooroorlogse Zweedse telefoon "Telegrafverkets Verkstad Nynashamn" in goede originele staat 33x26x14cm.
Oude/antieke camee tafellamp met strijdvoorstelling (gemaakt van een schelp) ca. 1930 in goede staat 18cm.
Twee messing plafonieres 2e helft 20e eeuw met bladmotief in goede staat, 17xø73cm. en 17xø34cm. Cond.: G
Vijf diverse oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen in goede staat met figurenvoorstellingen 27-64cm. Cond.: G
Twee grote Egyptische figuren: 1x goudkleurig op houten voet, 1x natuursteen-kleurig op houten voet. Museum-replica's 50-57cm. Cond.: G
Kavel divers antiek o.a: branders, thermometers (13x), vaten, etc. ca. 1900. 15-57cm. Cond.: R-G
Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G
Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G
Drie delen antiek horeca: 2x ontkurkers em 1x notenkraker ca. 1900 20-45cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een kat 2e helft 20e eeuw (de staart draagt de glas-in-lood lamp) 40x26x14cm. Cond.: G
Geborduurde 19e eeuwse merklap anno 1854 met floraal decor (oudere herstellingen) 52x54cm. Cond.: R-G
Notenhouten met pallisander tabakspot, 19e eeuws ovaalvormig (1 koperen band mist) 15x18x12 Cond:R\G
Twee antieke eier-bewaarkastjes van hout en keramiek in goede staat 36-40cm. Cond.: G
Drie briefopeners ca. 1900-1930 (2x Jugendstil): 1x plated met ivoor en floraal decor, 1x messing met floraal decor en 1x Art Deco van messing 18-35cm. Cond.: G
Antieke blaasbalg met hout en leder 19e eeuw in goede staat 110x68x35cm.
Bronzen Jugendstil stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met kruik in goede staat 56cm.
Antieke Engelse tinnen bierpul met glazen bodem en Engelse tekst anno 1878.Cond:G 13x11x8,5 cm
Oude Japanse cloissone vaas ca. 1930 met floraal decor en ringen 31xø17cm. Cond.: G
Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G
Twee bronzen historisme pianokandelaars ca. 1880 met draken 22x20x8cm. Cond.: G
Koperen aker 19e eeuw genageld met leeuwenkoppen met daarbij vier 19e eeuwse koperen pannendeksels 30-48cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bronzen wandkandelaars: 1x setje 17e-18e eeuw en 1x 3-lichts 20e eeuw 26-29cm. Cond.: R-G
Mooie koperen garderobe ca. 1930 met draaibare spiegel in goede staat 43x79x25cm.
Duits koperen 19e eeuws metalen meetlint en houten handvat, gemerkt met een adelaar en G.L. D.R.P. 97569 (20 meter). Begin van de rol is los, verder in goede staat 22x8,5x3,5cm.
Oude kopergeslagen lampenvoet met rondom boerderijvoorstellingen met vee. 20e eeuw 33x13cm Cond:G
Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930, gemaakt van parelmoer en been/ivoor. Voorstellend 2 hanen, een kip en bloesemtak 30,5x24cm. Cond.: G
Chinese met leder beklede sierradendoos met drie lades 21e eeuw. 26x20x20 Cond:G
Drie antieke toneelkijkers (1x met emaille en figurenvoorstelling) (alledrie licht bedeukt) 6-10cm. Cond.: R
Eikenhouten 18e eeuwse zoutkist met kerfsnede tulpendecor in goede originele staat 49x24x20cm.
Gietijzeren jardiniere ca. 1880 met inca-achtige voorstellingen 21x42x19cm. Cond.: G
Franse Boulle dekseldoos 19e eeuws met schildpad en koper, wit en blauw. (stukje koper en schildpad mist op deksel) 10x25x17 Cond:R