Noord Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok commode, dubbelgebogen met origineel slot en beslag in goede originele staat 120x63x79
Grote Neo Renaissance Duitse schrijftafel omstreeks 1930, met rondom snijwerk en drie lades, staande op leeuwenpoten, in zeer goede originele staat(geen fineerschade) 80x180x84 Cond:ZG
Grote zuid Duitse beschilderde kast met bladgoud in rococco stijl met prachtig binnenwerk 2 deuren en 6 lades, antiek slot, nagemaakt naar oud voorbeeld. Cond:G 165x191,5x80
Grenenhouten apothekerskast ca. 1900 met 44 laden in goede staat. 124x150x40
Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G
Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G
Mooie grote Engelse mahoniehout gefineerde commode met getorste zuilen ca. 1850 in goede originele staat 124x117x54
Oude vitrine 20e eeuw met bronzen beslag, mahonie met wortelnoten fineer (marquetterie en bandintarsia). Twee deuren en afgerond glas, geheel staand op hoge poten in zeer goede staat 180x110x40cm.