Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...
Uiterst zeldzame 16e-17e eeuwse Italiaanse Fayence Albarello (apothekerspot) beschilderd met floraal decor en een man met hoofddeksel. Bovenrand gaaf, onderrand 2 kleine chips, verder in goede origine...
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Groot antiek majolica keramieken borstbeeld, voorstellend een vrouw met duif op haar schouder. Gemerkt K.U. 1213 (ca. 1900) in goede staat 56x35x23cm.
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.
Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen dekselpot met lezende monnik. Fijn gedecoreerd met bloemen, vlinders en gouddecor (gesigneerd) 32cm. Cond.: G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met signatuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Wan Li kom.binnenkant gedecoreerd met coulissen en vogels (minimale randglazuur schade, en haarlijn in bodem) 5x14,5 cm Cond: R
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Antiek Chinees Yixing theepotje, fijn gedecoreerd met druivenrankendecor en 2 kleine ratten (gesigneerd) 11x18x9cm. Cond.: G
2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van flora, goud en vogels in goede staat ø21,2cm.
Twee Chinees porseleinen Kang Xi borden 17e-18e eeuw met decor van pagode in landschap (1x bord met lichte randglazuur-schade) ø21,5cm. Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen geisha met fijn gedecoreerd kleed en goudkleurig hoofddeksel 19e eeuw, krimpnaad bij arm bijgewerkt 26cm. Cond.: R-G
Twee 17e en 18e eeuwse Kang Xy kop en schotels, met vogel en bloembak decor. 4,3x10 Cond:G
oude antieke gesigneerde rode keramieken vaas met blauw onderglazuur. 29,8x18x17 cm.Cond:G
Drie oude/antieke Chinese jade plaquettes met diverse decors van o.a: paarden, Chinese tekst en symbolen 7-7,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R
19e eeuwse Chinese porseleinen Familie Roze kom, gesigneerd, met fijne beschilderingen van draken en florale decors.Cond:G 7,5x16,2cm.
Twee zeldzame 18e en 19e eeuwse gesigneerde chinees porseleinen kop en schotel met figuren in boot decor(symbolistisch) aantal chips, en haarlijn, 8,5x12,5. Cond:R
Drie 18e eeuwse Chinees poseleinen kop en schotels, 1 capucijner kop en schotel , twee kop en schotel met vaasdecor en vlinders.5x13 en 5x11 cm Cond:R\G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, gesigneerd verso. Decor van opvliegende eenden (1x lichte randschade, 1x haarlijn en randschade) ø21,2cm. en ø21,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kantonese schaal met decor van draken, coulissen en figuren. Schaal heeft bronzen armaturen en is in goede staat 15x40x25cm.
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboedecor in goede staat 7,5x14xø9cm. Cond.: G
Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en cracele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.
Groot 17e-18 eeuws Chinees of Japans bord (gemerkt) met bloemendecor en geschulpte omranding. Haarscheur en lichte randschades ø29cm.
Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G
twee zeldzame grote chinees porseleinen Familie Verte bloempotten met draken en vogel decors,19e eeuw in goede staat. 23x34 cm.Cond:G
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Bord, gesigneerd, in goede staat met bloemenvorm.4x22,5cm. Cond:G
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen figuur ca. 1930 - 1950, voorstellend een mees 8x10x4cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen Lorenz Hutschenreuther roofvogel, gesigneerd K. Tutter in zeer goede staat 43,5x22x19cm. Cond.: G
Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Twee Duitse bisquit porseleinen Jugendstil figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje op stoel (meisje chip schoen en jongen mist vingers), genummerd en in redelijke staat 19cm.
Drie delen 19e eeuws Duits porselein: 1x 19e eeuwse Alt-Haldensleben, handbeschilderd sierbord (haarscheur) met 6 landschapsdecors (Neuwied, Altwied, etc.), 1x 19e eeuws Alt-Haldensleben opengewerkte ...
6 antieke Duitse keramieken Wallendorf kop en schotels gemerkt W 1764 Thüringen met floraal decor in goede staat. 6-15 cm.Cond:G
2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G
Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G
Duits Arzberg porseleinen servies, wit met goud bestaande uit:4 vleesschaaltjes, 10 diepe borden, 10 ontbijtborden, 10 grote borden, 1 botervloot, 1 koffiepot, 1 theepot, 2 dekselschalen, 2 vleesschot...
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G
Duitse keramieken 18e-19e bierpul met tinnen deksel en bodemomranding. Voorstelling van kerk. Haarlijnen op bodem en barst in keramiek aan voorkant 24cm. Cond.: R
Drie delen oud Duits keramiek: 1x moeder met kind, gesigneerd C. Jungblüt ca. 1930, 1x klei-figuur van een dame, geglazuurd en beschilderd en 1x klei-figuur van een dame met hoed (kaarskandelaar), geg...
Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G
Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een edele heer aan barok-ballustrade ca. 1900, genummerd (mogelijk chip aan hoed) 18x16x8cm. Cond.: R-G
Drie delen olud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West German...
5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...
2 delen oud Duits porselein 20e eeuw.1 KPM vaas, een dekselpot +\- 1930 floraal en goud decor gemerkt S.1121. 26-32 cm. Cond:G
Twee Duits porseleinen melkkannen: 1x Meissen ca. 1930 met floraal- en gouddecor (handbeschilderd) en 1x KPM ca. 1930 met roze ronzendecor (tuit gerestaureerd en roos deksel gelijmd) 11,5-13cm. Cond.:...
Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G
Vijf handbeschilderde gebaksborden MPM "Meissen Porzellan Malerei" Saxonia met diverse decors en gouddecor (draken en flora) in doos Cond.: G
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.
Twee delen Duits porselein: 1x ijsvogel Kaiser Germany , handbeschilderd G.P 13x15x12cm. en 1x Art Deco stijl kaarskandelaar, spechtsbrunn met gouddecor 17xø23cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen siervaas, Kaiser Germany decor Largo - K. Nossek. Handbeschilderd met paradijsvogels, magnolia's en gouddecor 65xø32cm. Cond.: G
Zeldzaam Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Phoenix met decor van bloemen en papegaaien bestaande uit: koffiekan, theekan, roomstel, 5 eierdoppen, 9 borden, 15 kopjes, 9 schotels, taartschaal, bo...
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen dekselvazen naar F. Bouchet 1754, met figuren,landschap en gouddecor. 20e eeuw. 41x16 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G
Twee antieke Fayence deksel-amfora's, gemerkt Gien (vermoedelijk Frankrijk): 1x beschadigd en gelijmd, 1x voet gelijmd, 42cm. Cond.: M
Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen 19e eeuws bord met floraal- en gouddecor in goede staat met geschulpte rand ø30cm.
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Grote 19e eeuwse imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.
Grote Royal Copenhagen porseleinen vos, genummerd 437 in goede staat 27cm.
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Grote DUitse Hutschenreuther porseleinen leeuw in goede staat 16x27x7cm.
4- 19e eeuwse handbeschilderde figuren met gouddecor, een dame met hoed, dame zonder hoed (arm eraf)dame met een roze jas(middel gelijmd) en een man met hoed, 19-20 cm Cond: R\G
4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R