Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...
Uiterst zeldzame 16e-17e eeuwse Italiaanse Fayence Albarello (apothekerspot) beschilderd met floraal decor en een man met hoofddeksel. Bovenrand gaaf, onderrand 2 kleine chips, verder in goede origine...
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Groot antiek majolica keramieken borstbeeld, voorstellend een vrouw met duif op haar schouder. Gemerkt K.U. 1213 (ca. 1900) in goede staat 56x35x23cm.
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.
Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen dekselpot met lezende monnik. Fijn gedecoreerd met bloemen, vlinders en gouddecor (gesigneerd) 32cm. Cond.: G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met signatuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Wan Li kom.binnenkant gedecoreerd met coulissen en vogels (minimale randglazuur schade, en haarlijn in bodem) 5x14,5 cm Cond: R
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Antiek Chinees Yixing theepotje, fijn gedecoreerd met druivenrankendecor en 2 kleine ratten (gesigneerd) 11x18x9cm. Cond.: G
2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van flora, goud en vogels in goede staat ø21,2cm.
Twee Chinees porseleinen Kang Xi borden 17e-18e eeuw met decor van pagode in landschap (1x bord met lichte randglazuur-schade) ø21,5cm. Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen geisha met fijn gedecoreerd kleed en goudkleurig hoofddeksel 19e eeuw, krimpnaad bij arm bijgewerkt 26cm. Cond.: R-G
Twee 17e en 18e eeuwse Kang Xy kop en schotels, met vogel en bloembak decor. 4,3x10 Cond:G
oude antieke gesigneerde rode keramieken vaas met blauw onderglazuur. 29,8x18x17 cm.Cond:G
Drie oude/antieke Chinese jade plaquettes met diverse decors van o.a: paarden, Chinese tekst en symbolen 7-7,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R
19e eeuwse Chinese porseleinen Familie Roze kom, gesigneerd, met fijne beschilderingen van draken en florale decors.Cond:G 7,5x16,2cm.
Twee zeldzame 18e en 19e eeuwse gesigneerde chinees porseleinen kop en schotel met figuren in boot decor(symbolistisch) aantal chips, en haarlijn, 8,5x12,5. Cond:R
Drie 18e eeuwse Chinees poseleinen kop en schotels, 1 capucijner kop en schotel , twee kop en schotel met vaasdecor en vlinders.5x13 en 5x11 cm Cond:R\G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, gesigneerd verso. Decor van opvliegende eenden (1x lichte randschade, 1x haarlijn en randschade) ø21,2cm. en ø21,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kantonese schaal met decor van draken, coulissen en figuren. Schaal heeft bronzen armaturen en is in goede staat 15x40x25cm.
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboedecor in goede staat 7,5x14xø9cm. Cond.: G
Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en cracele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.
Groot 17e-18 eeuws Chinees of Japans bord (gemerkt) met bloemendecor en geschulpte omranding. Haarscheur en lichte randschades ø29cm.
Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G
twee zeldzame grote chinees porseleinen Familie Verte bloempotten met draken en vogel decors,19e eeuw in goede staat. 23x34 cm.Cond:G