This website uses cookies

24. Aprilveiling 2015

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

2 Schilderijen 1008
2 Schilderijen
Starting price 7.000 EUR
Sold
Schilderij, Jakoby 1019
Schilderij, Jakoby

Result:

22.000 EUR

Sold
Schilderij, Jakoby 1007
Schilderij, Jakoby

Result:

24.000 EUR

Sold
Schilderij, Jakoby 1001
Schilderij, Jakoby

Result:

30.000 EUR

H.P. Koekkoek 1009
H.P. Koekkoek
Starting price 2.500 EUR
Sold
Gesig. I. Choultse 1196
Gesig. I. Choultse

Result:

2.000 EUR

Gesig. J. Krachkovsky 1147
Gesig. J. Krachkovsky
Starting price 2.000 EUR
Henry Schouten 1031
Henry Schouten
Starting price 2.000 EUR
Ongesigneerd, 17e eeuw 1023
Ongesigneerd, 17e eeuw
Starting price 2.000 EUR
Schilderij, Walraven 1026
Schilderij, Walraven
Starting price 1.750 EUR
Jan te Wierik 1014
Jan te Wierik
Starting price 1.750 EUR
Herman Brood 1018
Herman Brood
Starting price 1.600 EUR
Schilderij, vrouwen in park 1011
Schilderij, vrouwen in park
Starting price 1.600 EUR
Schilderij, L. Meijer 1529
Schilderij, L. Meijer
Starting price 1.500 EUR
Schilderij, schepen bij de kust 1049
Schilderij, schepen bij de kust
Starting price 1.500 EUR
Jan te Wierik, "De Krog en de Kip" 1036
Jan te Wierik, "De Krog en de Kip"
Starting price 1.500 EUR
Sold
F. Carlebur 1017
F. Carlebur

Result:

2.250 EUR

Boek, Salvador Dali 1044
Boek, Salvador Dali
Starting price 1.400 EUR
W. de Zwart, Katwijk 1003
W. de Zwart, Katwijk
Starting price 1.400 EUR
Schilderij, J. Jelgershuis 1048
Schilderij, J. Jelgershuis
Starting price 1.250 EUR
Schilderij, F van Kregten 1041
Schilderij, F van Kregten
Starting price 1.250 EUR
Schilderij, Cor Noltee 1002
Schilderij, Cor Noltee
Starting price 1.250 EUR
Schilderij, Dievenbach 1059
Schilderij, Dievenbach
Starting price 1.150 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1142
Jan te Wierik, acryl op papier
Starting price 1.100 EUR